Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Activities calendar

15 Травень 2012

Кордон не тільки роз’єднує…

У суботу на УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКому кордоні відбувся День добросусідства

Він проходив на території пункту пропуску «Малий Березний — Убля». Серед поважних гостей від української сторони тут були голова облдержадміністрації Олександр Ледида, його заступники Володимир Приходько, Антон Громовий та Володимир Гоблик, заступник голови облради Андрій Сербайло, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словацькій Республіці Олег Гаваші.

КРАЩОЇ ЗА КАРПАТСЬКУ БДЖОЛУ

на території України не знайти

Уберезні в Яремчі на Івано-Франківщині зібралися науковці та пасічники, які зацікавлені у збереженні й відновленні карпатської бджоли. Вони приїхали сюди з ініціативи Карпатського національного природного парку (КНПП) та Івано-Франківської обласної асоціації розвитку бджільництва "Галичина".

НА ЗАКАРПАТТІ ЗАСІДАВ

Міжнародний Трейд-клуб

У четвер та п'ятницю в області перебували іноземні дипломати, представники міжнародних організацій – члени Міжнародного Трейд-клубу.

В Ужгороді за участю керівництва області відбулося пленарне засідання клубу, а відтак презентація економічного, науково-технічного, інвестиційного та інноваційного потенціалу Закарпаття.

Переполох на кордоні

Підозріла сумка змусила похвилюватися і кінологів, і вибухотехніків

Вночі з 10 на 11 травня на КПП «Тиса», що на українсько-угорському кордоні поблизу Чопа, під час огляду транспортних засобів прикордонники виявили серед насаджень неподалік головного корпусу митниці спортивну сумку.

На Закарпатті у вихідні випав

10‑сантиметровий шар снігу

Схоже, зима ніяк не хоче відступати. У минулі вихідні на території нашої області та сусідніх Львівської й Івано-Франківської випав сніг. Більше того, температура повітря на високогір'ї опустилася нижче нуля.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
 
May 2012
 


...