Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Activities calendar

24 Травень 2012

Закрпатська моцарела

з італійським присмаком…

Скуштувати моцарелу, маскарпоне чи фету з буйволячого молока можна віднедавна й на Закарпатті. У невеликому селі Вертеп на Хустщині їх власноруч виготовляють німець Мішель Якобі та Ольга Хоменко з Полтави.

«Він ніколи нічого не боявся»

Яким був Петро Скунць, нині згадує його дружина Олена

20 травня виповнилося б 70 літ із дня народження нашого видатного земляка, поета, публіциста, сина Срібної Землі, ще зовсім недавнього, такого рідного і близького, впізнаваного та знаного Петра Скунця.Багатьом із тих, хто знав Петра Миколайовича, він відкрив не тільки прекрасний світ поезії, а й допоміг слушною порадою, дав путівку в життя, просто по-людськи вислухав.За його худенькими

«Небезпеки для нашого суспільства біженці не становлять», —

запевняє Микола ТОВТ

Ц их людей ми все частіше зустрічаємо на вулицях наших міст. Не помітити їх неможливо — темношкірі чоловіки, жінки в екзотичному яскравому вбранні — надто вирізняються у натовпі українців. Хтось їх сприймає спокійно, хтось з насторогою або й боязко. Проблема мігрантів, біженців усе більше торкається нашого суспільства, особливо прикордонного Закарпаття.

На закарпатті відзначили Міжнародний день музеїв

У п'ятницю, 18 травня, в Закарпатському обласному краєзнавчому музеї відбулося святкування Міжнародного дня музеїв. Воно пройшло за участі голови облдерж­адміністрації Олександра Ледиди, заступника голови ОДА Івана Качура, працівників музейних установ краю, гостей свята.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
 
May 2012
 


...