Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Activities calendar

29 Травень 2012

Замок «Паланок» ремонтуватимуть

у рамках Програми прикордонного співробітництва

Україна, Словаччина й Угорщина об’єднали зусилля, щоб разом рятувати спільну історію. Сьогодні, 29 травня, в Мукачеві в сесійній залі міськради за участі консулів Угорщини та Словаччини відбудеться стартова конференція проекту «Місцями слави Ракоці» – транскордонний туристичний шлях».

Майже 100 закарпатських шкіл отримали в подарунок сучасне обладнання

У день останнього дзвоника

На останньому дзвонику у Верхньоворітській та Нижньоворітській школах Воловецького району побували заступник голови облдержадміністрації Іван Качур та голова Воловецької райдержадміністрації Василь Ковбаско.

МАйже півтори тисячі дітей буде оздоровлено на закарпатті

за кошти Фонду соцстраху

У п'ятницю, 25 травня, голова обласної адміністрації Олександр Ледида зустрівся з директором Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Олегом Бондарем та керівником обласного відділення фонду Ігорем Сегляником.

Взяли добрий старт

кооператори підбивають підсумки своєї роботи

Днями в Ужгороді відбулися 7-мі збори ради облспоживспілки 14‑го скликання, на яких було проаналізовано результати господарсько-фінансової діяльності за минулий рік і І квартал року нинішнього, а також окреслено пріоритети для подальшого розвитку й реформування споживчої кооперації Закарпаття.

Хто насправді юрій шип —

дитячий поет чи гуморист?

Юрій Шип належить до покоління шестидесятників. Він був серед тих, хто творив літературу нашого краю за часів тоталітарного режиму. Це були мужні й сміливі люди й Петро Скунць, Микола Матола, Василь Густі, Дмитро Кремінь, Василь Вароді… За правдиво сказане слово тоді могли посадити і за грати.

Іван СЕНЬКО: «Я ВЖЕ У ТОМУ ВІЦІ, КОЛИ ВЕРТАЮТЬСЯ З ЯРМАРКУ…»

Іван Сенько — авторитетний закарпатський науковець. Він виховав не одне покоління випускників Ужгородського національного університету. Завжди вирізнявся тим, що вмів легко знайти мову зі своїми студентами. Сьогодні Іван Михайлович — дослідник закарпатського краєзнавства, літературознавства та фольклористики — святкує своє 75-ліття.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
 
May 2012
 


...