Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Activities calendar

17 Лютий 2013

«В АМЕРИКАНСЬКИХ КОМПАНІЯХ ТУРБУЮТЬСЯ, АБИ ЇХНІ ПРАЦІВНИКИ БУЛИ ЩАСЛИВІ…»

Ужгородка Майя Тарасова розповіла, якою вона побачила Америку

Хтось уявляє собі Америку казковою країною, де збуваються усі заповітні мрії, де кожен має цілковиту свободу, де все перебуває в ідеальному порядку, де всі щасливі й «застраховані» від невдач. Однак з розповідей тих, хто мав нагоду побувати за океаном, все виглядає не завжди так «рожево».

БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ І НЕПРОФЕСІЙНІСТЬ МІЛІЦІЇ

«вивела з себе» прокуратуру

Цими днями прокурор Закарпатської області направив подання начальнику УМВС України в Закарпатській області генерал-майору міліції Василю Варцабі, в якому вимагає усунути порушення чинного законодавства в діяльності його підлеглих щодо профілактики та протидії злочинності, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, насамперед проти життя та здоров’я громадян, умисного знищення або пош

ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Наскільки «схуднуть» наші гаманці?

Першого січня набули чинності окремі зміни до Податкового кодексу України. Зокрема, впроваджується податок на нерухоме майно, змінено спрощену систему оподаткування. Деякі зміни відбулися і в порядку декларування громадянами доходів. Про все це поговоримо сьогодні з головою ДПС у Закарпатській області Василем Іванчом (на фото).

Михайло ГРИЦИК: ЖИТТЯ ПІСЛЯ ВИБУХУ

Ужгородський бард ще сподівається на повернення 80-х

Михайло Грицик – ім’я на Закарпатті відоме. Бард, який співає справжні українські тексти. Своїм учителем вважає Василя Жданкіна. І голос, і слова, і щоб це докупи складалося у такий гідний подиву талант – це рідкість. А в Михайла як склалося? У 15 грав на гітарі, яку випросив у двоюрідного брата. Це було тоді тотальне захоплення. Але хотів навчитися і вокалу.

«СТРАХ СПОНУКАЄ МОВЧАТИ, ЛЮБОВ – ГОВОРИТИ…»

Інтерв’ю з Василем Довговичем на відстані століть

Наступного місяця відзначатимемо ювілей — 230 років від дня народження закарпатського Леонардо да Вінчі: філософа і годинникаря, будівельного прораба і поета, астронома і бджоляра, священика і фігляра, адвоката селян і весільного музиканта, академіка і садовода Василя Довговича із села Золотарьово.

ЗОВСІМ НЕ РОМАНТИЧНА ІСТОРІЯ

Разом з молодичкою з квартири зникли гроші, прикраси та ще багато чого

Так уже сталося, що після трьох десятків років спільного життя 61-річний мукачівець, відставний підполковник Збройних сил України Олександр розлучився. У буремні 90-ті роки минулого століття, коли зарплату затримували на кілька місяців або ж взагалі видавали її макаронами, цукром та олією, його дружина Ольга вирішила податися в бізнес.

Іван ДИКОВЕЦЬ: «МОЯ ФІЗИЧНА ФОРМА – ЦЕ БОЖИЙ ДАР»

У січні свої 75 літ зустрів відомий у нашому краї та далеко за його межами ветеран футболу, колишній гравець ужгородських «Спартака», «Верховини», київського «Динамо», донецького «Шахтаря» та львівських «Карпат» Іван Диковець. Про нього стверджують, що такого технічного футболіста на Закарпатті, як Іван, не було.

ЗАКАРПАТТЯ ГОРІХАМИ

«підгодовує Європу»…

«ІЗРАЇЛЬ І ЧЕЧНЯ СПРИЯЮТЬ НАШІЙ НЕЗАЛЕЖНОСТІ»,

— каже директор фабрики, де виготовляють капелюхи

У ЗАКАРПАТСЬКОМУ СЕЛІ ЖИВЕ «ГОЛЛІВУДСЬКА ЗІРКА»

Крістіан Балаж з Мукачівщини разюче схожий на головного героя комедії «Сам удома»

Маленький закарпатець Крістіан Балаж не вдався ні у маму, ні в тата, ані у сусіда, як воно часом буває. Хлопчик як дві краплі води схожий на головного героя голлівудської стрічки «Сам удома» Кевіна Мак-Каллістера. Цікаво, що така подібність спостерігається не лише у зовнішності, а й у характері дитини.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...