Понеділок
23 жовтня 2017 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Культура

Новини Закарпаття Газета обласної ради і адміністрації
Культура

ТРИМАЙМОСЯ ПЕНЗЛЯ!

Відкрилася «Осінь-2017»

Майже півтори сотні робіт на виставці «Осінь-2017» з нагоди Дня художника представили в крайовому музеї ім. Й. Бокшая та в галереї «Ужгород». У центрі міста – живопис і скульптуру, а на проспекті Свободи – графіку й декоративно-прикладне мистецтво.

ВИНОГРАДНЕ ГРОНО

ОБ’ЄДНАЛО ВСІ СЕЛА МУКАЧІВЩИНИ

7 – 8 жовтня вдруге Мукачівщина запросила на етнофестиваль «Бобовищенське гроно» в село Бобовище.

ЕММІ ЛЕВАДСЬКІЙ – 80!

Каже, що завдячує всім чоловіку

4 жовтня 80-річчя святкувала ужгородська художниця, майстер декоративного мистецтва, педагог Емма Романівна Левадська. А 6-го в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в Ужгороді відкрилася її персональна ретроспективна виставка.

У СЕНТ-МІКЛОШІ ПОКАЗАЛИ

скульптури учасників симпозіуму

4-й інтернаціональний симпозіум скульпторів, організатором якого є «Pro Arte Muncacs», проходив на території Чинадіївського замку й був присвячений темі «Культурний міст між Україною та Європою».

«Щоденник Ізабелли»

17-річна дівчина видала книгу

Вітання, автографи, селфі на згадку і музика звуків та рим, що зробили революцію у серцях поціновувачів художнього слова, – нещодавно у Свалявському технічному коледжі НУХТ презентували перше видання вибраних творів 17-річної Тетяни Рущак «Щоденник Ізабелли», яку сміливо можна назвати найочікуванішою мистецькою подією року.

На «БерегФесті» Москаль варив боґрач у величезному казані

й спілкувався з дружиною прем’єра Угорщини

Минулої суботи на Берегівщині відгуляли один із найстаріших і найкращих фестивалів Закарпаття – «БерегФест-2017». У рамках свята, приуроченого збору винограду, вже традиційно проводять Дні добросусідства України та Угорщини.

СІМ КРАЩИХ ПАМ’ЯТНИКІВ

нашого краю

За версією професора УжНУ Федора Шандора, три з них в Ужгороді, по одному – в Мукачеві, Виноградові, Перечині, а в невеличкій Сваляві – оригінальний знак старому водолію під дідом-дубом на брукованому узвишші.

«Я НАРОДИЛАСЯ, ЩОБ СПІВАТИ!», –

каже заслужена артистка України Віра Баганич

Віра Баганич (на фото) – легенда Закарпаття. З 24 років мешкає в Ужгороді. 3 жовтня вона отримала почесне звання «Заслужена артистка України». Нагороду їй вручив голова облдержадміністрації Геннадій Москаль. Цього дня вона була по-справжньому щасливою і збентеженою. А поспілкувалися ми з нею трохи раніше…

ІВАН РОМАНЮК

ВИСТАВИВСЯ В УЖГОРОДІ

У галереї «Ужгород» відкрилася персональна ювілейна виставка закарпатського художника родом із Франківщини Івана Романюка.

ФРАНЦУЗИ Й АРГЕНТИНЦІ

на «Інтерляльці-2017»

У неділю в Ужгороді на площі Театральній показали дійство «Казкове місто майстрів». Саме так стартував ХVІ міжнародний фестиваль «Інтерлялька-2017», започаткований  ще в 1990-му.

Сторінки

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
May 2013
 

...