Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

17 – 19 ЛИСТОПАДА В УЖГОРОДІ ПРОЙДЕ

«Закарпатське божоле»

Фестиваль молодого вина в Ужгороді зазвичай збігається зі святом «Божоле» у Франції, традиція якого сягає XIX століття.

Міський голова Богдан Андріїв зазначив: «Головним організатором дійства є Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття, яку очолює Олександр Ковач, долучається й Ужгородська міська рада, і КП «Уж-Фест». Планується залучити кращих виноробів краю, а також із-за кордону, зокрема Словаччини, Угорщини. Переконаний, це буде гарне яскраве свято, де представлять якісні напої».

«Як і торік, кожен відвідувач зможе придбати спеціальний сувенірний бокал, до якого додаватиметься картка «народної дегустації». Її можна вручити виноробу, напій якого найбільше сподобався. Найкращим винарем свята стане той, хто збере найбільше карток. Умови незмінні: це – єдиний винний фест в області, де заборонено представляти вина з сорту ізабелла, з гібридів, а також плодово-ягідні напої. На «Закарпатському божоле» будуть винятково якісні молоді вина з європейських сортів винограду», – розповів Олександр Ковач.

Також він повідомив, що запросили представників Інституту виноградарства та виноробства імені Таірова з Одеси, Академії аграрних наук, Асоціації сомельє. Пройде також круглий стіл за участі науковців, де обговорять законопроект, який би мав спростити діяльність приватних виноробів, планується проведення презентаційної дегустації тощо.

Директор комунального підприємства «Уж-Фест» Денис Лагодін розповів, що «Закарпатське божоле» проходитиме у винних підвалах «Совиного гнізда», на прилеглій території відбуватиметься гастрономічний фестиваль, де можна буде спробувати страви закарпатської кухні. На сцені поряд упродовж трьох днів презентуватимуть і розважальну програму. Хедлайнер свята – гурт «Рокаш».

У четвер, 16 листопада, вже традиційно Богдан Андріїв відкриє першу бочку молодого закарпатського вина на розі вулиць Волошина – Корзо. Початок – о 19.00. А от офіційне відкриття заплановане на суботу, 18 листопада. Вхід у винні підвали на фестиваль – безкоштовний.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...