Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

496 випускників УжНУ отримали дипломи з відзнакою

У вівторок, 4 червня, голова облдержадміністрації Олександр Ледида оглянув відремонтоване приміщення колишнього економічного факультету Ужгородського національного університету та виконав приємну місію – вручив випускникам дипломи з відзнакою.

Олександр ЛЕДИДА (праворуч) вручає
Федору ВАЩУКУ сертифікат.

Випускники УжНУ, яким було вручено дипломи з відзнакою.

Відтепер у приміщенні, де колись навчалися студенти-економісти, розташовано історичний факультет та ректорат УжНУ. Відтак нині у будівлі проводять капітальний ремонт як ззовні, так і зсередини – роботи тут уже на завершальній стадії. Окрім цього, на факультеті облаштують три музеї: музей історії університету, археологічний музей та музей стародруків, якими опікуватимуться студенти-історики та викладачі. До цього унікальні експонати зберігались у підвальних приміщеннях вишу.

— Для того, щоб забезпечити європейський рівень освіти, потрібно створити відповідні умови. Сьогодні реформування системи освіти – серед завдань, котрі ставить перед нами Президент України, — наголосив Олександр Ледида. — Ми бачимо, як за короткий час приведено до ладу та відремонтовано великі приміщення, котрі в подальшому будуть використовувати ефективно та на повну потужність. Чудова ідея з облаштуванням музеїв, де студенти-історики на практиці зможуть застосовувати свої знання.
Також цього дня було вручено дипломи з відзнакою випускникам Ужгородського національного університету, а керівникові університету Ф.Ващуку — сертифікат на облаштування кабінету фізики.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...