Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

АЛЬФА-БАНК ТА УКРСОЦБАНК – РІЗНІ, Й У ЦЬОМУ НАША ПЕРЕВАГА

Адже доповнюючи один одного, ми можемо запропонувати вдвічі більше

Банківська система України пережила одну з наймасштабніших криз, у результаті якої число банків скоротилося майже вдвічі. Ті ж установи, які залишися на ринку, стали ще надійнішими й готові розвиватися. Що зараз пропонують банки клієнтам, ми запитали в Олега Лешка, керівника департаменту роздрібних продажів Західного регіону Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку.

Ваші банки – приклад того, що криза – це не тільки проблеми, а й можливості. Коли ринок переживав далеко не найкращі часи, ваш акціонер – люксембурзький ABH Holdings S.A. – оголосив про угоду з італійською UnіCreditGroup. Що на практиці означає таке розширення бізнесу?

– Дійсно, ABH Holdings S.A. неодноразово заявляв, що Україна є однією з ключових країн присутності, й акціонери зацікавлені в розвиткові бізнесу тут. Саме тому ми стали учасником безпрецедентної на наших теренах угоди, яка дозволила Альфа-Банку та Укрсоцбанку розпочати активну співпрацю. При цьому надійність обох фінустанов суттєво підсилилася, адже UniCredit стала акціонером ABH Holdings S.A. Угода означає, що тепер клієнти можуть користуватися перевагами одразу двох великих банків, а гарантами нашої надійності виступають дві потужні міжнародні банківські групи.

Говорячи про переваги. Зараз ваші банки перебувають у процесі інтеграції. Що вже вдалося зробити для клієнтів?

– Наші банки різні, й у цьому наша основна перевага. Адже доповнюючи один одного, ми можемо запропонувати клієнтам удвічі більше. Перевагою Альфа-Банку є інноваційність та технологічність, Укрсоцбанку – традиційний, можна навіть сказати, сімейний банкінг, де багато уваги приділяється побудові довготривалих відносин. Разом ми – успішний тандем, який неодноразово виборював лідерські позиції в різноманітних рейтингах.

Ми уніфікували тарифи на зняття готівки. Тепер нашим клієнтам доступна одна з найбільших мереж банкоматів для зняття готівки безкоштовно. Крім цього, вони можуть без комісії переказувати кошти онлайн між рахунками у двох банках. А картки Альфа-Банку без проблем можна поповнити готівкою у терміналі Укрсоца й навпаки.

А які нові продукти пропонують ваші банки зараз?

– Мета інтеграції – поєднати найкраще, що є в обох банках, і зробити послуги максимально доступними. Зараз неважливо, в яке відділення Альфи чи Укрсоцу прийде клієнт, щоб оформити картку чи відкрити депозит. На базі об’єднаного банку вам запропонують найвигідніший продукт, щоб ви залишалися з нами надовго й відчували переваги інтегрованого банку.

Можете назвати приклади таких продуктів?

– Альфа-Банк завжди був сильним у кредитуванні. Тепер же комфортні та вигідні продукти доступні й клієнтам Укрсоцбанку. Зараз, наприклад, у будь-якому відділенні обох банків можна оформити кредит готівкою. Ми готові запропонувати клієнтам до 300 000 грн на термін до 48 місяців. При цьому кожному пропонуємо комфортні саме для нього умови.

Крім цього, у нас зараз є унікальний на ринку продукт – кредитна картка з миттєвою розстрочкою. Вона вирішує одразу дві потреби – по-перше, кошти завжди під рукою, й платить клієнт тільки тоді, коли користується кредитом. По-друге, великі покупки можна оплатити карткою, а потім розбити суму на кілька платежів на термін до 12 місяців. І на відміну від класичної програми, для оформлення розстрочки під 0,01% річних не треба ніяких документів. Достатньо просто надіслати банку SMS протягом 2 тижнів із моменту здійснення покупки.

А що об’єднаний банк готовий запропонувати бізнесу в нашому регіоні?

– По-перше, надійного фінансового партнера. Обидва наші банки навіть під час кризи повністю виконували взяті на себе зобов’язання. Тому, обираючи нас, компанія на 100% може бути певна, що умов договору буде дотримано.

Бізнес завжди може розраховувати на конкурентні продукти та якісний сервіс. Як приклад хочу розказати про наші зарплатні проекти – зразок того, як універсальний банк покриває потреби всіх своїх клієнтів – і компаній, і фізичних осіб.

Для компаній ми розробили технологічне рішення, яке дозволяє повністю автоматизувати процес виплати зарплат. Крім цього, до клієнтів підходимо індивідуально й розробляємо програму під потреби.

А серед переваг для власників зарплатних карток – дуже гнучка система тарифів: щоб безкоштовно користуватися карткою рівня Platinum, достатньо здійснити всього 12 покупок на місяць. Крім цього, до послуг наших клієнтів один із найкращих інтернет- і мобільних банкінгів, що дозволяє більшість операцій виконувати віддалено в режимі 24/7. Ну і, звісно, держателі зарплатних карток завжди можуть розраховувати на якісний сервіс 40-ка відділень та 119-ти банкоматів Альфа-Банку та Укрсоцбанку в нашому регіоні.

Іван СІДУН
Ліцензія №5, видана НБУ 5 жовтня 2011 р.
Ліцензія №61, видана НБУ 5 жовтня 2011 р.

 

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
August 2017
 


...