Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Англійська має стати частиною наших буднів

Ми хочемо побачити світ чи працювати за кордоном, але без знання іноземної мови – дороги закриті. Звісно, можна наосліп чи просто з базовими знан­нями мандрувати світом. Але нині легко й досконало можна вивчити будь-яку іноземну.

До прикладу, англійська є офіційною в 56 державах. І не така вже вона й важка, як здається на перший погляд. Тож як допомогти своїм дітям полюбити її?

Відповіли на це запитання досвідчені викладачі Людмила Коваль та Валентина Янковська, а також психолог Лариса Граб під час круглого столу «Англійська вдома: легко та цікаво», який відбувся на базі інформаційно-ресурного центру «Вікно в Америку» ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка.

Л. Коваль радить, що насамперед дуже важлива підтримка та позитивне ставлення до будь-яких результатів. Аби краще зрозуміти дитину, потрібно подивитися, яким чином вона краще сприймає інформацію – на слух, візуально чи через відчуття. Відтак підібрати завдання відповідно до особливостей. Потрібно створити мовне середовище: постери, картки, перегляд відео, читання книг і прослуховування  аудіокнижок, відвідування подій з англійською. Якщо батьки вивчали іншу мову, то це хороша нагода вчитися разом.

Психологічний аспект теж має значення. Л. Граб акцентує увагу на тому, що у всіх різні здібності. Тому й має бути індивідуальний підхід. Не можна дитину змушувати, бо інакше відіб’єте бажання. Вона повинна зрозуміти, для чого їй потрібно вчити іноземну мову.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...