Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ НА 2018-й –

рік жовтого земляного Собаки

У цей рік духовна сторона людини посилиться і розквітне.

Відомо, що китайський рік настає дещо пізніше європейського, а саме 16 лютого 2018 року. З цього моменту життя землян зміниться і наповниться яскравими фарбами. Собака володіє розвиненим інтелектом й інтуїцією, а це значить, що більшість із нас буде відчувати проблеми заздалегідь і зможе згладити наслідки від них або зовсім їх уникнути.

Що стосується взаємин між чоловіками й жінками, то нарешті тут наступить порозуміння і злагода, бо Собака досить велелюбний і відданий свому партнеру. Цей рік стане чудовим періодом для тих, хто хоче вступити в шлюб, який проіснує багато-багато років.

ОВЕН.

Ви будете виявляти ще більшу темпераментність, невгамовність, підприємливість і енергійність. Навряд чи будете знемагати від нестачі уваги й безвиході.

Будь-яке починання закінчиться успіхом, бо ви завжди знаєте, чого хоче від життя, і готові докласти до досягнення своїх цілей максимум зусиль. Але неконтрольована енергійність може зіграти злий жарт: не слід кидатися в крайнощі, викликаючи прикрість у оточуючих. Йти по головах не вихід, тому ви повинні проявляти стриманість і повагу.

Для ТЕЛЬЦІВ

2018 рік виявиться досить вдалим і спокійним. На вас чекає благополуччя і успіх. Усе задумане раніше легко і просто здійсниться. Собака зробить усе можливе, щоб перед вами відкрилися нові горизонти й цікаві завдання. У любовній, грошовій та сімейній сфері у вас все буде спокійно й зрозуміло.

БЛИЗНЮКИ.

Враховуючи те, що новий рік буде відрізнятися активністю і жвавістю, непосиди-Близнюки не завжди досягнуть того, чого їм захочеться. Численні плани можуть збутися зовсім не так, як задумувалися. Ви можете відчути, що неприборканий характер і енергійність проявляться в цю пору з максимальною силою.

Не варто розпорошуватися й намагатися схопити весь «пиріг». Краще позначити для себе найкрасивіший ласий шматочок і прагнути до нього з усією притаманною впертістю.

РАК.

Вам представиться можливість покинути затишну раковину і виглянути у світ, щоб пізнати життя в самих яскравих і незвичайних його проявах, забувши про побутову рутину і накопичені проблеми.

Пошуки нових знайомств і запаморочливих емоцій – ось ваше життєве кредо. Можливо, вирішите вирушити в кругосвітню подорож або перейдете на іншу роботу. Не бійтеся ризикувати, адже він буде виправданий.

ЛЕВИ

постійно будуть у центрі уваги й постараються отримати максимальну вигоду від цього. Для вас важлива будь-яка увага з боку оточуючих, нехай це будуть заздрощі, ревнощі або злість.

Дивно, але цар звірів навіть не стане докладати зусиль для того, щоб опинитися в центрі бурхливих подій. Він завжди буде на видноті, й будь-яка затія виявиться виграшною. Навіть якщо дії Львів не стануть приводом для жадання і гордості, знайомі все одно потягнуться до них, сподіваючись на те, що цим людям відомий секрет успішності й чарівності.

ДІВИ

в новому році стануть справжніми пестунами долі, адже удача буде переслідувати їх, сприяючи швидкому досягненню окреслених цілей. Відмінною рисою Дів є скрупульозність, високі аналітичні здібності. Саме через такий характер ви скрізь поспієте і прийдете до фінішу переможцем.

Єдине, що слід вгамовувати, так це ревнощі, які проявляться, до колег за удачу в справах, коханої людини за невинні погляди в бік протилежної статі, друзів за добрі стосунки з кимось, крім вас.

Якщо раптом ВАГИ вирішать, що досягли своїх вершин і на більше не здатні, то глибоко помиляються. Серйозні грандіозні звершення та вчинки ще попереду, тому розслаблятися і «плисти за течією» не варто. Період стане ідеальним моментом для демонстрації своїх особистих якостей, з якими зможете добитися вражаючих результатів та істотно поліпшити своє життя. Не потрібно забувати про честолюбство, справедливість і цілеспрямованість, адже з ними можна звернути гори.

СКОРПІОНИ

знемагатимуть від ревнощів, справлятися з якими буде проблематично. Від вируючих у душі пристрастей можете мучити не тільки себе, а й оточуючих.

Але навіть у цьому знайдете  позитивні сторони – будете розвиватися та не стояти на місці. Ви повинні постаратися направити свої емоції в позитивне русло і намагатися робити добрі справи.

Головна проблема СТРІЛЬЦІВ

– це їх максималізм. Ви готові завантажити себе роботою, забуваючи, що організму іноді потрібен перепочинок. Рік підкине вам безліч проектів, які необхідно буде здійснити негайно, і ви будете буквально розриватися між ними, бажаючи скрізь встигнути.

Вам може здатися, що ваші життєві сили безмежні, але в один прекрасний момент вони підведуть, причому, вельми несподівано. Не варто бути такими самовпевненими й ігнорувати відпочинок.

КОЗЕРОГИ

мають усі шанси досягти висот – як у бізнесі, так і в любові. 2018-й стане ідеальним періодом для звершень і перемог. Запаморочливий успіх не дозволить вам зазнатися, навпаки, дасть поштовх до інших досягненнь.

Життєва енергія битиме фонтаном, розпорошуючись на всіх оточуючих. Ви вразите підприємливістю, праце­здатністю, а також готовністю прийти на виручку в будь-яку хвилину.

ВОДОЛІ­ЯМ,

які обер­таються в колах, пов’я­заних із наукою, освітою і мистецтвом, невимовно пощастить. Їх нескінченні ідеї допоможуть розвиватися не одному поколінню молодих людей.

Може бути, дехто отримає загальне визнання та іменні нагороди. Крім того, непостійність натури вщухне: ви будете доводити розпочату справу до кінця і не розпорошуватися на кілька проектів або завдань.

РИБИ

повинні плисти за течією і не опиратися обставинам, які зустрінуться їм на шляху. Найвірнішим вчинком буде довіритися інтуїції і приймати з покорою всі подарунки або випробування. Зумієте  реалізувати давні плани, доклавши трохи терпіння. Завдяки своїй непохитній натурі, не боятиметеся невдач і будете вперто йти до своїх бажань.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...