Субота
17 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Бойову гранату в кафе кинув демобілізований учасник АТО

У ніч на середу в с. Косівська Поляна на Рахівщині стався кримінальний інцидент із застосуванням вогнепальної зброї. Після півночі в місцевому барі засиділися троє місцевих мешканців, між якими спалахнула супе­речка. Одного з чоловіків, котрий був напідпитку й поводився не зовсім адекватно, випровадили з бару. Через кілька хвилин він повернувся з бойовою гранатою РГД й кинув її у відчинене вікно.

Внаслідок вибуху тяжкі травми отримав 26-річний чоловік. Із пораненнями обох ніг і руки його доставили в райлікарню, зробили операцію. Злочинця, що кинув гранату, затримали по гарячих слідах. Це 45-літній мешканець Косівської Поляни, учасник АТО Василь В., котрий був мобілізований у Збройні сили України влітку 2015-го, дев’ять місяців провів у зоні бойових дій, а торік демобілізувався й повернувся додому. Як виявилося, в нього це не перший інцидент. У 1990-му, будучи солдатом Радянської армії, із табельної зброї розстріляв караул (загинуло кілька людей), за що відсидів 10 років у в’язниці. Зараз Василь В. знаходиться під наглядом поліції.

– У цій трагічній історії є два важливі моменти, – коментує подію Геннадій Москаль. – По-перше, в жодному разі не можна мобілізувати в армію людей, котрі в біографії мають злочини із застосуванням вогнепальної зброї і вбивством людей, – навіть коли відчувається гостра нестача бойового складу в зоні АТО. По-друге, жодна нормальна людина, демобілізуючись зі ЗСУ, не візьме з собою додому бойову зброю чи боєприпаси. Перетворювати мирний регіон у зону бойових дій неприпустимо, а участь у АТО не може бути виправданням для злочинів. Останнім часом на Закарпатті аж надто багато кримінальних інцидентів із застосуванням боєприпасів, які нелегально потрапили сюди з Донбасу. Я доручив правоохоронцям дуже жорстко реагувати на кожен такий випадок і притягувати злочинців до кримінальної відповідальності з усією суворістю закону.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 

...