Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Будемо мати почесне консульство Хорватії на Закарпатті?

11 травня в камінному залі ОДА за участі перших осіб Закарпаття – Геннадія Москаля та Михайла Рівіса – відбулася зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Хорватії в Україні Томіславом Відошевічем.

Насамперед дипломат подякував керівникам краю за теплий прийом, можливість презентувати в фойє унікальну фотовиставку «Зелено-блакитна Хорватія» та обговорити співробітництво між Закарпаттям і хорватськими самоврядними жупанами. У свою чергу Геннадій Москаль зауважив: «Закарпатці вже багато років їздять відпочивати саме в Хорватію, і всі дуже задоволені. Адже у вас чисте море, смачні страви, хороший рівень надання послуг, розвинена дорожня та туристична інфраструктура». Його підтримав Михайло Рівіс, додавши: «Хорватія – ближче за Одесу. Дороги – відмінні, сервіс – на європейському рівні. А на третій день наші земляки вже не відчувають мовного бар’єру. Нам дійсно є чому повчитися у хорватського народу».

Коли зайшла мова про співпрацю з підприємцями, Томіслав Відошевіч зазначив: найближчим часом має намір провести зустрічі з туроператорами краю. Та наголосив на недостатньому просуванні нашого туристичного продукту в Хорватії. Поділився він і наміром відкрити Почесне консульство Хорватії на Закарпатті та висловив сподівання, що обласна влада сприятиме цьому. А завершив дипломат перемовини новиною, що його країна має намір поставляти свою винну продукцію нам і готова прийняти наші вина в себе, інформує прес-служба облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...