Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

БУДІВНИЦТВО КУРОРТНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО КОМПЛЕКСУ «СВИДОВЕЦЬ»

обговорили Валерій Мурга та Володимир Бондар

20 грудня на базі Поляницького лісництва (ДП «Ворохтянське лісове господарство») відбулася зустріч заступника голови Держ­агентства лісових ресурсів Володимира Бондара з начальниками Івано-Франківського та Закарпатського обласних управлінь лісового та мисливського господарств Русланом Осташуком і Валерієм Мургою.

Темою для спілкування було будівництво курортно-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами наших населених пунктів Чорна Тиса та Ясіня. Керівники обговорили техніко-економічні та інвестиційні показники проекту, його вплив на довкілля та лісову галузь, а заодно – й інші питання. Зокрема В. Бондар звернув увагу на недосконалість новоприйнятих законодавчих ініціатив. «Щоб уникнути законотворчих непорозумінь, потрібно, щоб у Верховній Раді були представники лісової галузі. Фахівець зможе роз’яснити суть проб­леми, запропонує поправки, що допоможуть працювати у правовому полі».

У свою чергу присутній на зустрічі нардеп України Олександр Шевченко, який долучився до обговорення, наголосив: будівництво відпочинкового комплексу вже обсудили з громадами Чорної Тиси та Ясіня, з екологами узгодили питання водозаборів, очисних споруд.

«Добре, що ми зустрічаємося з інвесторами та обговорюємо проблеми. Думаю, спільними зусиллями та злагодженою роботою здолаємо труднощі і знайдемо компромісне рішення», – підсумував Володимир Бондар.

Нагадаємо, туристично-рекреаційний комплекс «Свидовець» буде вчетверо більший за ВК «Буковель». Основна частина лижних трас проляже в Рахівському районі, зокрема в населених пунктах Чорна Тиса і Ясіня, та в Івано-Франківській області. Це 53 км витягів, 254 км лижних трас, понад 80 км нових автомобільних сполучень, близько 4 тисяч робочих місць. Крім розгалуженої мережі туристично-рекреаційної інфраструктури, планують збудувати 16 водозаборів та очисні споруди потужністю 12 тис. кбм на добу. Розглядається питання прокладання окремої потужної лінії електропередач.

Після обговорення заступник голови Держлісагентства Володимир Бондар запропонував створити робочу групу, яка випрацює покроковий алгоритм дій, щоб надалі уникнути непорозумінь та врахувати позиції всіх сторін.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...