Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Центри надання адмінпослуг у районах області запрацюють на початку літа

Підсумки соціально-економічного розвитку та виконання місцевих бюджетів за перші чотири місяці 2013-го підбили у четвер, 23 травня, в обласній держадміністрації. Окрім цього, обговорили ще кілька важливих питань, зокрема щодо відкриття центрів надання адмінпослуг та готовності до оздоровчої кампанії.

За підсумками І кварталу 2013 року індекс виробництва промислової продукції області  порівняно з відповідним періодом 2012 року збільшився на 1,8% (по Україні – спад на 5 відсотків). За цим показником Закарпаття посідає 13-те місце серед регіонів держави. У добувній промисловості спостерігався ріст на 29,7%, у переробній — на 2,6%. Скорочення виробництва на 3,7% допущено підприємствами з постачання електроенергії, газу. Індекс будівельної продукції у першому кварталі цього року порівняно з відповідним періодом минулого року становив 122 відсотки.

Упродовж січня—березня 2013 року до бюджетів усіх рівнів Закарпатської області надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) у сумі 933,4 млн. грн., що більше відповідного періоду попереднього року на 5,4 млн. гривень. До державного бюджету мобілізовано 599,2 млн. грн. та до місцевих бюджетів – 334,2 млн. грн., що на 11,2%, або 33,7 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року.

По платі за землю планові показники виконано на 125%, понад наміченого надійшло 4,1 млн. грн., а загальна сума надходжень склала 20,6 млн. гривень. Виконання забезпечено майже всіма містами та районами області за винятком Мукачева, Чопа та Свалявського району.

Надходження коштів від збору за спеціальне використання лісових ресурсів склали 4 млн. грн., що більше у 2,2 раза затверджених планових показників, понад передбачуваного надійшло 2,2 млн. гривень.

Також керівникам районів варто звернути увагу на вчасне використання коштів на ремонт доріг – гроші на рахунках є, але поки місцеві ради використали їх менше ніж на 20%.

Коротко підсумували на нараді й результати обласного благоустрою. Під час обстеження були виявлені несанкціоновані сміттєзвалища в наступних адміністративно-територіальних одиницях області: об’їзна дорога м.Хуст; Рахівський район у руслі річки Шопурка між населеними пунктами Великий Бичків та Кобилецька Поляна; в межах смт В.Березний біля автодороги; Ужгородський район с.Кам’яниця (бічна дорога заїзду на щебеневий завод). Олександр Ледида доручив керівникам районів усунути вищезгадані недоліки у якомога коротші терміни.

Також він звернув окрему увагу на недостатній рівень організації іншої справи. Зокрема, прийнято рішення про утворення центрів надання адміністративних послуг у містах Ужгород, Мукачево, Берегово та Виноградівському, Тячівському, Берегівському, Свалявському районах. Уже на початку літа такі центри мають запрацювати в кожному районі краю.

Ще одне актуальне сезонне питання – готовність закарпатських таборів до літньої оздоровчої кампанії дітей. Головний санітарний лікар області Володимир Маркович наголосив: хоча вже проведені санітарні перевірки таборів, варто, щоб на місцевих рівнях процес відпочинку дітей контролювали упродовж усього сезону. Головне завдання: не допустити випадків неякісного харчування, відтак – спалахів хвороб.

– Цьогоріч в Україні за підтримки держави та місцевої влади мають оздоровитися 70% школярів – таке завдання ставить глава держави. А оскільки Закарпаття традиційно славиться оздоровницями, маємо провести сезон літнього дитячого відпочинку на високому рівні. За організаційні питання у кожному районі особисту відповідальність несе голова райдержадміністрації, — зауважив керівник краю Олександр Ледида.

Водночас він нагадав: треба використовувати кошти Фонду соцстраху, щоб, залучивши до співфінансування підприємства, оздоровлювати дітей, батьки яких там працюють, повідомляє прес-центр ОДА.
 

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 


...