П’ятниця
23 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Чарівні слова» від «Бавки». Нова прем’єра про «Добридень»

28 травня у Закарпатському академічному обласному театрі ляльок відбулася прем’єра нової вистави «Чарівні слова», яку поставила заслужена артистка України Наталія Орєшнікова, а як сценограф дебютувала молода талановита ілюстраторка дитячих книжок Олена Бугренкова.

Закарпатські лялькарі разом із харківським драматургом Вадимом Довлетовим, автором сучасної п’єси «Чарівні слова», наочно доводять, що слова – матеріальні, тобто, як каже українська приказка: «Який «добридень», таке й «доброго здоров’я». І якщо ти доброзичливий і привітний, то й до тебе ставитимуться відповідно. В казках завжди відбуваються найнеймовірніші події, які, проте, чомусь відповідають звичайним життєвим реаліям. І вихід із заплутаних казкових ситуацій часом лежить на поверхні й помітний неозброєним оком ...та не для всіх.

Маленький хлопчик Іванко несподівано потрапляє у казку, зустрічається з Хатинкою на курячих ніжках, Лісовою Відьмою і Триголовим Драконом, однак вони не поспішають допомогти хлопчикові повернутися до Мами – розгадкою виявляються прості, але надзвичайно важливі слова. Ось про це (й не тільки) йдеться у казці, яка вчить бути ввічливим та чуйним і говорити тільки хороші слова близьким, друзям, знайомим, а насамперед – Мамі...

До речі, перед виставою розіграли шість місць на «Театралізований туристичний тур Ужгородом «Машина часу», створений у рамках міжнародного проекту «Подорожуючі ляльки», який відбудеться в Міжнародний день захисту дітей.

Ніна МАЛИШКА,
театрознавець

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...