Четвер
26 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЧЕРГОВОЮ ПІСЕННОЮ ЗБІРКОЮ

порадувала шанувальників поезії Софія Сорока

На теренах Закарпаття, та й не тільки, Софія Сорока відома як поетеса-пісняр. Її перші вірші опубліковані ще в 60-х роках минулого століття. Відтоді вона радує шанувальників поезії своїми творами.

Нещодавно у «Видавництві TIMPANI» вийшла у світ чергова збірка пісень «У моїх Карпатах». Це результат творчої співпраці відомого співака й композитора Петра Матія та Софії Сороки. Збірник поділений за тематикою на три розділи, в які ввійшли духовні, соціально-ліричні та дитячі пісні. Тематика її ліричних творів досить широка – це любов до матері, Батьківщини, Бога і світу. У вірші «Подяка», що не випадково відкриває збірку, автор висловлює щиру вдячність Всевишньому за подароване їй життя, за кожну прожиту хвилину, за небо, сонце, землю й воду, Вкраїну, – за все суще на Землі. Вона просить Бога зберегти в її серці любов, віру й надію. Є у збірці також вірші, присвячені коханню, рідному краю, Ужгороду.

Вагоме місце у творчості пані Софії займає дитяча поезія, тож не випадково вона теж увійшла до пісенника. Її вірші виховують підростаюче покоління в дусі національної свідомості, любові до рідного краю.

Софія Сорока – автор понад десятка книжок. Її творча праця гідно оцінена: у 2007-му отримала почесне звання «Заслужений працівник культури України». Нині пісні поетеси в репертуарі заслуженого академічного Закарпатського народного хору, академічного хору «Cantus» та багатьох інших професійних та аматорських колективів, окремих виконавців.

Володимир МИШАНИЧ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2017
 


...