Субота
20 січня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЧЕРГОВОЮ ПІСЕННОЮ ЗБІРКОЮ

порадувала шанувальників поезії Софія Сорока

На теренах Закарпаття, та й не тільки, Софія Сорока відома як поетеса-пісняр. Її перші вірші опубліковані ще в 60-х роках минулого століття. Відтоді вона радує шанувальників поезії своїми творами.

Нещодавно у «Видавництві TIMPANI» вийшла у світ чергова збірка пісень «У моїх Карпатах». Це результат творчої співпраці відомого співака й композитора Петра Матія та Софії Сороки. Збірник поділений за тематикою на три розділи, в які ввійшли духовні, соціально-ліричні та дитячі пісні. Тематика її ліричних творів досить широка – це любов до матері, Батьківщини, Бога і світу. У вірші «Подяка», що не випадково відкриває збірку, автор висловлює щиру вдячність Всевишньому за подароване їй життя, за кожну прожиту хвилину, за небо, сонце, землю й воду, Вкраїну, – за все суще на Землі. Вона просить Бога зберегти в її серці любов, віру й надію. Є у збірці також вірші, присвячені коханню, рідному краю, Ужгороду.

Вагоме місце у творчості пані Софії займає дитяча поезія, тож не випадково вона теж увійшла до пісенника. Її вірші виховують підростаюче покоління в дусі національної свідомості, любові до рідного краю.

Софія Сорока – автор понад десятка книжок. Її творча праця гідно оцінена: у 2007-му отримала почесне звання «Заслужений працівник культури України». Нині пісні поетеси в репертуарі заслуженого академічного Закарпатського народного хору, академічного хору «Cantus» та багатьох інших професійних та аматорських колективів, окремих виконавців.

Володимир МИШАНИЧ

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2017
 

...