Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ЧОТИРИ ВИМІРИ»

ВІД ЧОТИРЬОХ мисткинь

Виставку відомих у краї художниць відкрили в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» в Ужгороді. «Чотири виміри» – саме така назва експозиції, яка об’єднала роботи чотирьох засновниць Асоціації творчих жінок Закарпаття ГО «Нова форма».

«Граційно-пластичні лінії Людмили Корж-Радько, експресивно-гарячий живопис Олени Кондратюк, пластично-декоративні візії Одарки Долгош та, як завжди, філософський, заглиблений усередину живопис і графіка Надії Пономаренко дивують, спонукають до роздумів», – так описала представлені роботи мистецтво­знавець Оксана Гаврош. Вони такі різні, але водночас мають багато спільного, товаришують у житті.

Одарка Долгош висловила вдячність присутнім на відкритті міському голові Ужгорода Богдану Андріїву та його заступнику Олександру Білаку, а також начальнику управління культури ОДА Вікторії Фроловій за допомогу в організації виставки й пообіцяла: в найближчій перс­пективі заплановано представити цей арт-проект і в інших містах України.

Вже наступного дня тут же «Нова форма» організувала зустріч-презентацію «Книжка на повний зріст» із відомою письменницею Галиною Малик. Дітки були в захваті. А в неділю відбулася оригінальна концертна програма «Повернення з небуття». Виступали ужгородський ансамбль старовинної музики «Castrum Hung», Степан та Лариса Тихоненки, Оксана Хархаліс-Ільницька та Олександр Ференцик. Меломани почули музику з «Трансільванського кодексу» Яноша Кайоні XVII ст.

Оксана ШТЕФАНЬО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...