П’ятниця
27 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Чи захистить нерухомість sms-маяк?

У четвер відбувся брифінг керівництва Головного теруправління юстиції в Закарпатській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Йшлося про підсумки роботи системи органів юстиції та БПД області за минулий рік, а також плани на 2018-й.

Зокрема цікаву інформацію повідомила начальник Головного теруправління юстиції краю Руслана Натуркач. Виявляється, у нас уже можна підключити смс-послугу «Маяк». За її допомогою кожна людина, котра має нерухомість, здатна відстежити будь-які реєстраційні дії, які вчиняються з нею. Тобто у разі зловживань реально оперативно відреагувати та захистити свої законні права. Інноваційний сервіс інформує фізичних та юридичних осіб про зміну статусу об’єктів нерухомого майна в реєстрі та власників – про подання заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо нерухомості, дату й час реєстрації таких заяв. Аби скористатися цією новацією, потрібно отримати реєстраційний номер об’єкта нерухомості (він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в реєстрі), отримати ЕЦП (стосується лише послуги про подані/отримані заяви), а також відкрити особистий кабінет власника й там поставити майно на відповідний контроль, вказавши номер телефону та електронну пошту, куди будуть приходити повідомлення.
SMS-інформування суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист ваших порушених прав, адже часовий фактор у цьому питанні є одним із найважливіших. Від швидкості реагування законного власника на захоплення майна залежить вірогідність повернення вкраденого без втрат.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...