Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

День Європи відзначимо доброчинним балом

19 травня в атріумі ОДА в рамках відзначення Дня Європи під патронатом очільника краю Геннадія Москаля відбудеться офіційний прийом і культурно-мистецька благодійна акція – бал «Європейська весна».

Нагадаємо, традицію відзначати День Європи саме в такий спосіб започатковано торік. Цього разу на офіційний прийом запрошені керівники дипломатичних відомств європейських держав на території України (румунського, угорського, словацького, чеського, польського), представники влади та політикуму, бізнесмени й меценати, духовенство, інтелігенція Закарпаття. Їх при вході зустрічатиме камерний оркестр облфілармонії. Захід розпочнеться о 19.00 із урочистих привітань із нагоди Дня Європи від господарів та почесних гостей свята. Затим буде насичена культурно-мистецька програма. Зокрема головні пісенні символи нашої держави та Європи – «Гімн України» й «Оду до радості» Бетховена – виконає академічний камерний хор «Кантус», вишукане музичне оформлення забезпечить симфонічний оркестр філармонії, хореографічними постановками порадують студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв та учасники клубу спортивного танцю «Грація».
Родзинкою ж стане майстер-клас із «Віденського вальсу» від м. с. України з танцювального спорту Віталія Ерфана. Також на присутніх чекає показ вбрання й прикрас авторства закарпатських дизайнерів, перформанс із пісочною анімацією тощо.

Естетичну насолоду гостям даруватимуть і експоновані в атріумі твори крайових майстринь пензля. А ось художні роботи вихованців Вільшанського дитячого будинку-інтернату розіграють під час благодійного аукціону. Виручені кошти спрямують на потреби закладу. Торік, приміром, благодійники пожертвували понад 60 тисяч гривень, за які для вихованців інтернату придбали спортивно-реабілітаційне обладнання. Скриньку благодійних пожертв охочі зможуть поповнити й завдяки тематичній фотозоні, що діятиме з 18.30 до 20.00. Світлину на пам’ять про участь у «Європейській весні-2017» гості зможуть одержати вже до кінця вечора. Ну, а завершиться свято на джазовій ноті: улюблені світові хіти зіграє квартет Ужгородського держмузучилища ім. Д. Задора. Вхід за запрошеннями, кажуть в управлінні культури ОДА.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...