Четвер
26 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ КЛОПОЧУТЬ

про капремонти сільських доріг, берегоукріплень та соціальних об’єктів

У ході другого пленарного засідання сьомої сесії голова облради Михайло Рівіс озвучив чимало депутатських запитів. Про частину з них ми вже писали. Нині продовжуємо інформувати читачів, якими ще проблемами переймаються крайові обранці.

Сільський клуб і школа чекають на підтримку

Так, Денис Ман клопотав щодо співфінансування реконструкції даху сільського клубу в с. Тур’я-Пасіка Перечинського району – до нього з відповідним проханням звернувся сільський голова. Передбачається, що після ремонту в будівлі буде займатися місцевий творчий колектив, а її частину віддадуть в оренду під спортзалу, що забезпечить подальше самофінансування проекту. У травні Д. Ман особисто відвідав клуб і наочно пересвідчився, в якому він стані. «Останнім часом руйнація відбувається стрімкими темпами, що у випадку бездіяльності посадових осіб може призвести до втрати нерухомого майна територіальної громади», – йдеться у запиті. Тож депутат просить забезпечити співфінансування третини від загальної вартості проекту реконструкції за рахунок коштів обласного бюджету при внесенні змін до нього.

Тим часом у колективному запиті депутатів від фракції КМКС ідеться про виділення коштів на капремонт даху будівлі ЗОШ №4 в Берегові, де навчається 650 школярів. За виготовленою проектно-кошторисною документацією вартість робіт становить 1236,126 тис. грн. А Федір Ісайович надав прохання адміністрації Королівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 знайти гроші на придбання 320 кв. м дошок для заміни підлоги коридорів школи, яка постраждала внаслідок градобою 21 червня 2016 року.

Ернест Нусер порушив питання виходу з ладу рентген-трубки, через що не працює комп’ютерний томограф у Мукачівській обласній дитячій лікарні. Орієнтовна вартість ремонту – близько 1 млн грн. Депутат просить внести відповідні зміни до кошторису фінансування лікарні.

дороги – також

А до Петра Грицика звернулися жителі Порошкова Перечинського району щодо виділення 1 млн 200 тис. грн для капітального ремонту вулиці Лесі Українки. «Нині дорога перебуває у жахливому стані, оскільки її відновлення або навіть ямковий ремонт не проводилися майже тридцять років», – наголошує в запиті крайовий обранець. А в іншому, також для порошківців, просить виділити 350 тисяч гривень для берегоукріплення потічка Зерновський. Роботи там уже активно ведуться, відкритим залишається питання щодо підтоплення житлових будинків та дороги на одній із ділянок. Тож П. Грицик просить відповідні служби області розібратися в проблемі, а також сприяти у фінансуванні в поточному році вказаного об’єкта. У свою чергу Федір Ісайович клопотав стосовно необхідності проведення поточного ремонту ділянки дороги с. Теково – смт Королево – с. Веряця. Вона розбита, оскільки в с. Веряця знаходиться спецкар’єр, куди щоденно їде великогабаритна техніка.

У Довгому потрібен шкільний автобус

Питання нестачі приміщень для учнів та відсутність шкільного автобуса в ЗОШ І – ІІІ ст. с. Довге, що на Іршавщині, порушив у своєму зверненні Петро Добромільський. Щодо першого – він просить департамент освіти і науки ОДА спільно з відділом освіти Іршавської РДА створити робочу групу з вивчення можливості переведення ЗОШ із двозмінного на однозмінне навчання. А враховуючи велику кількість учнів, які долають до ЗОШ понад три кілометри, – надати автобус для перевезення школярів. Це значно покращить рівень освітнього процесу, адже з 796 дітей майже 300 вчаться в другу зміну.

Депутатський корпус підтримав усі вищезазначені запити колег, які скерували у відповідні установи для вирішення порушених проблем, інформує прес-служба Закарпатської облради.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2017
 


...