Вівторок
24 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Дівчинку на Боржаві витягнули з води люди, які відпочивали поряд

З потеплінням на Закарпатті почастішали трагічні випадки на воді. Так, станом на 31 липня в області зафіксовано 18 потопельників, 9 із них загинули в липні. Серед останніх і двоє неповнолітніх.

На жаль, попри постійні застереження рятувальників, не всі усвідомлюють небезпеку, яку несуть водойми. Так, цими вихідними статистика щодо потопельників могла збільшитися, якби не пильність та вмілі дії випадкових свідків події. В урочищі Поповий Лаз Берегівського району 12-літня дівчинка з мамою відпочивали на Боржаві в районі села Верхні Ремети. Оскільки дитина не вміє плавати, то бовталася на мілководді, а мати за нею спостерігала з берега. Раптом юнку понесло на середину річки, де вона почала тонути. На допомогу кинулася мати, але вона також не вміє плавати, тож зарадити біді навряд чи змогла б. На щастя родини, метрів за двісті були інші відпочивальники. Вони негайно поспішили на допомогу. Першим у воду кинувся Олександр Турані, котрий працює у Берегівському держлісгоспі. Затим на підмогу поспішив приватний підприємець Михайло Маргітич. Олександр передав йому дівчинку, а сам витягнув її маму, яка волала про порятунок.

Коли неповнолітню доправили до берега, вона вже не подавала ознак життя. Вікторія Бабич, котра працює старшою медсестрою обласної психіатричної лікарні, почала негайно робити потерпілій масаж серця, а Михайло Бутько з Берегівського держлісгоспу – штучне дихання... Ще мить, і дівчина прийшла до тями.

Тепер врятована Вікторія 29 липня вважає своїм другим днем народження, хоча справжній у неї 15 жовтня. А її родина безмежно вдячна всім, хто врятували дитині життя.

Управління ДСНС України в Закарпатській області вчергове просить краян бути обережними під час відпочинку на воді та пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання й суворе дотримання правил поведінки.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
August 2017
 


...