ДНІПРОВСЬКЕ ПІДКОРЕННЯ

закарпатської «Говерли»

Результат двобою в Ужгороді був важливий для обох команд. Господарі після поразки від «Зорі» в Луганську виходитимуть на кожен матч, як на останній бій. Щоб зберегти прописку у вищій лізі, потрібно в кожній грі брати залікові бали. «Дніпро» також приїхав в Ужгород за трьома очками, адже підопічні Хуанде Рамоса б‘ються за лігочемпіонівське друге місце в турнірній таблиці.

У переддень матчу через примхи погоди – сильний туман — дніпряни пережили певні пригоди під час подорожі до Ужгорода. Літак, який вилетів з Дніпропетровська, не зміг приземлитися в ужгородському аеропорту. Довелося летіти до найближчого летовища до Львова. Тож матч молодіжних складів команд не відбувся. Основна команда приземлилася в Ужгороді пізно ввечері, тож гості не змогли провести й передматчеве тренування.

Про самий матч. Господарі обрали захисну тактику, сподіваючись на гострі контратаки лівим краєм через Дмитра Трухіна, який мав бути основним постачальником передач на Володимира Лисенка. Та підо­пічні Х.Рамоса зуміли успішно закрити хавбека ужгородців й практично не дозволили Дмитру виконати бодай одну гостру передачу на партнерів.

З перших хвилин гри гості одразу ж взяли під контроль м’яч й почали турбувати капітана «говерлян» пострілами з-за меж штрафного майданчика. Однак з ними хоч і з труднощами кіпер Олександр Надь впорався.

На 26-й хвилині гості забили. Подачу зі штрафного продовжив головою гравець «Дніпра», спрямувавши м’яч у дальній кут. О.Надь кінчиками пальців зумів змінити траєкторію польоту м’яча – останній влучив у стійку. Проте на підборі першим був нападник гостей Роман Зозуля. Він намагався з льоту пробити, однак заштовхав м’яч у ворота разом із захисником «Говерли» — арбітр гол не зарахував і призначив штрафний удар у бік воріт дніпропетровців.

Через кілька хвилин забили господарі. Артур Єдігарян отримав м’яч і по центру вирвався віч-на-віч з воротарем «Дніпра», пробив точно в кут. Однак за мить до цього асистент арбітра зафіксував у півзахисника «Говерли» положення «поза грою». Хоча після відеоповторів стало зрозуміло, що лайнсмен грубо помилився.

У другій половині дніпропетровці завдяки змінам у складі посилили натиск на ворота ужгородців. Систематичний штурм дніпрян на 68-й хвилині приносить результат. На правому фланзі на підступах до штрафного майданчика Роман Зозуля змушує оборонця ужгородців Євгена Макаренка сфолити на собі. Сергій Кравченко подає зі стандарту на дальню стійку, де скупчилася велика кількість футболістів. А вже там той же Р.Зозуля збив з пантелику захисника «Говерли» Кирила Петрова, від голови якого м’яч влітає в ворота нашої команди.

Гості після забитого гола одразу ж збавили оберти, однак «говерляни» нічого путнього не змогли створити біля володінь воротаря «Дніпра» Яна Лаштувки. Отож 1:0, такий невтішний для нас результат цього протистояння.

По завершенні матчу вболівальники «Дніпра» так раділи перемозі своїх, що до трусів роздягли одного з гравців «Дніпра». Вся форма пішла на сувеніри…

Решта матчів 20-го туру завершилася з такими результатами: «Металург» (Донецьк) – «Іллічівець» (Маріуполь) – 0:0; «Металург» (Запоріжжя) – «Таврія» (Сімферополь) – 0:1; «Кривбас» (Кривий Ріг) – «Зоря» (Луганськ) – 3:0; «Карпати» (Львів) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:2; «Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:1; «Волинь» (Луцьк) – «Динамо» (Київ) – 0:2; «Арсенал» (Київ) – «Металіст» (Харків) – 1:2.

Матч 21-го туру «Говерла» проведе на виїзді в Харкові в понеділок, 18 березня, проти місцевого «Металіста».