Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

До кінця 2018-го аеропорт «Ужгород»

має повноцінно запрацювати!

Цього четверга в рамках робочої поїздки Закарпаття відвідав міністр інфраструктури Володимир Омелян. Він побував у трьох містах області, аби визначити перспективи розвитку регіональних аеропортів, а також проінспектував стан доріг.

Першим відвідав Хуст. Тут голова облради Михайло Рівіс разом із нардепом Валерієм Лунченком, обласним обранцем Мирославом Білецьким, мером Володимиром Кащуком і директором  департаменту інфраструктури та ЖКГ ОДА Едуардом Маляром продемонстрували урядовцю кілька можливих варіантів будівництва нового аеропорту поблизу міста. Але на початку зустрічі господарі не оминули меморіальний парк «Красне Поле», де трагічно загинули молоді січовики. Біля Пам’ятного хреста всі схилили голови, віддавши шану героям Карпатської України.

Наступним пунктом було Мукачево, де місцева влада поінформувала про нинішній стан занедбаного військового летовища.

Далі пан Омелян відвідав аеропорт «Ужгород», де його зустріли голова ОДА Геннадій Москаль, депутат облради й очільник профільної комісії з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв, заступник мера Ігор Фартушок та інші. «Президент України поставив чітке завдання – до кінця 2018-го повноцінно запустити роботу аеропорту «Ужгород». Наразі Украерорух докладає максимум зусиль, аби він отримав сучасне та безпечне обладнання. Летовище має бути готовим до зимової навігації з осені 2018 року по зиму 2019-го. Сподіваємося, що тут працюватиме фахова команда, від якої залежатиме якість авіасполучення, кількість маршрутів тощо. Ну і, звичайно, необхідна підтримка обласної влади, – зазначив Володимир Омелян. – Також ми розглядаємо можливість переконати уряд і парламент розпочати наступного року цільове фінансування нових злітних смуг в Україні. За нашим баченням, яке було нещодавно підтримане представниками чотирьох парламентських комітетів, це має бути мінімум 10 млрд грн щороку протягом чотирьох літ, аби ми змогли найближчим часом ввести в дію близько 20-ти злітних смуг по всій державі. Щоб кожна область мала можливість забезпечити авіасполучення – як внутрішнє, так і на міжнародних напрямках. Тоді постане питання ще одного летовища на Закарпатті. Це може бути Хуст або Мукачево. Але нині ми спрямовуємо всі зусилля на відновлення регулярних рейсів між Києвом і Ужгородом та Ужгородом і Братиславою, а можливо, ще й із іншим містом.

У свою чергу Геннадій Москаль розповів, що за останні два з половиною роки за рахунок обласного бюджету в Ужгородському аеропорту модернізований термінал із оновленням обладнання, по периметру встановлена спецогорожа, а злітно-посадкова смуга розширена й може приймати літаки класу «Боїнг» чи «Аеробус». «Тобто аеропорт практично готовий для повноцінної роботи. Все, що потрібно, – встановити сучасне навігаційне обладнання, – зауважив голова ОДА. – Це прерогатива Міністерства інфраструктури України. Альтернативи цьому летовищу на Закарпатті немає, будувати щось із нуля – означає вишукувати величезні бюджетні гроші й витрачати купу часу. Тому ми дуже сподіваємося на ефективну роботу Мініфраструктури в запуску міжнародного аеропорту «Ужгород». Але паралельно шукаємо можливість залучення інвесторів із сусідніх країн Євросоюзу, які можуть узяти наше летовище в концесію й користуватися сучасним навігаційним обладнанням із території ЄС, що прилягає до Закарпаття.

Відповідаючи на запитання журналістів про перспективи розбудови дорожньої інфраструктури краю, міністр наголосив: «Наразі ремонт траси Київ – Чоп є пріоритетним для області.

Цього року виділено понад 430 млн гривень на її відновлення. На ремонтно-будівельні роботи на автодорогах місцевого значення та комунальної власності буде спрямовано 218,7 млн грн. Крім того, Укравтодор погодив перелік об’єктів у рамках митного експерименту на суму, що наразі обліковується на рахунку Закарпатської ОДА, – 100 млн грн. Тобто цьогоріч ми маємо гарантованого фінансування в розмірі понад 840 млн гривень, що майже на третину більше, ніж у 2017-му», – підкреслив В. Омелян. Він наголосив: «Субвенція, в першу чергу, повинна піти на виконання ремонтів за маршрутним принципом – поєднати якісним дорожнім полотном райцентри. Цього року ми розпочнемо роботи за угорські кредитні кошти, у квітні буде оголошено тендер. У рамках кредиту планується збудувати об’їзну навколо Берегова, відремонтувати автошлях Дяково – Берегово – Мукачево».

Також пан Омелян підкреслив, що торік на Закарпатті провели дорожні ремонти на 670 млн гривень: «Враховуючи, що область межує одразу з чотирма європейськими країнами, має стратегічне значення з точки зору міжнародних транспортних коридорів, а також зважаючи на потребу у відновленні мостів, яких в регіоні майже 400, цього фінансування недостатньо. Ми запустили Дорожній фонд, успішно провели децентралізацію Укравтодору, зберегли митний експеримент на 2018-й і будемо відстоювати, щоб на потреби області спрямувати не менше 4 млрд гривень. Тоді і громадяни, і водії відчують значні зміни», – резюмував міністр.

Прес-служба
Закарпатської облради

 

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
April 2018
 


...