Вівторок
20 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Два наші підприємства отримали нагороди всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2012»

Днями в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу «Сумлінні платники податків-2012», організатором якого є Асоціація платників податків України.

Для нагородження 64 переможців рейтингу, серед яких два закарпатські, на сцену концерт-холу «Фрідом» виходили українські високопосадовці, політики, видатні діячі культури та мистецтв, науки та спорту, відомі представники мас-медіа.

Орендне підприємство «Ужгородський коньячний завод» та ТОВ «Прогрес-С» (м. Свалява) перемогли у номінації «Сумлінний платник податків у галузі харчової промисловості» у категорії відповідно «великі» та «малі» підприємства.

Нагороди директору ОП «Ужгородський коньячний завод» Володимиру Гісему та директору ТОВ «Прогрес-С» Олександру Дідовичу вручали міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко та відома телеведуча Сніжана Єгорова. Переможці отримали дипломи та статуетки – символ Всеукраїнського рейтингу, який зображено у вигляді жіночої постаті, котра поєднує у собі образ України і Слави.

У церемонії взяли участь президент АППУ Валентина Арбузова, міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов, міністр фінансів Юрій Колобов, міністр доходів і зборів  Олександр Клименко, перший віце-прем’єр-міністр Сергій Арбузов, інші відомі люди, представники бізнесу та інтелігенції.

Атмосферу свята створювали зірки української естради: Ані Лорак, Анастасія Петрик, відомий скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, національний ансамбль солістів «Київська камерата», тріо тенорів «Солов’ї України», вокальний квартет «Гетьман» та інші.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...