Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«Екс-голова ОДА Губаль має нелегальних робітників

Один із них помер прямо на роботі», – каже Москаль

У четвер у Нижньому Селищі на Хустщині під час випасання овець і кіз в урочищі Погорин помер 60-річний пастух Андрій К. із сусіднього Копашнова.

Чоловік випасав худобу колишнього голови ОДА Василя Губаля. Причину смерті зараз встановлюють медики. Як тільки на місце виїхала слідчо-оперативна група райвідділу поліції, туди ж з’явився й В. Губаль. Він намагався тиснути на поліцейських, переконував їх не розголошувати факт смерті, не фіксувати, що це сталося під час випасання худоби й навіть не направляти тіло на розтин.

«Виявилося, що пастух працював у В. Губаля нелегально, тобто без оформлення необхідних документів, – заявляє Геннадій Москаль. – Він не мав ні санітарної, ні трудової книжки, отримував нелегальну зарплату (та й то з величезною затримкою), з якої не відраховувалися податки. Пастух жив у вівчарні в антисанітарних умовах (На сайті Г. Москаля є кілька фотографій, що ілюструють це. – Ред.), тут же виготовляв сир, який потім спрямовували в різні торгові точки. Я направив у Нижнє Селище працівників Управління держпраці в Закарпатській області, щоб вони документально зафіксували всі ці неподобства й притягнули винних до відповідальності. Попереджаю, що ніякий політичний дах тут не допоможе – закон один для всіх!»

Нагадаємо, що в кінці березня цього року в Нижнєселищенській загальноосвітній школі, яку очолює дружина екс-голови ОДА В. Губаля, сталося масове отруєння учнів дизентерією. Як з’ясувала перевірка Держпродспоживслужби, причина – жахлива антисанітарія в школі та недотримання правил особистої гігієни працівниками їдальні.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...