Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Фільм про «Поселені у серце небеса» побачив світ на ТРК «Тиса»

Автор фільму Дмитро Кешеля розповідає про доволі втаємничену для загалу постать. Але виявляється – це дуже відкрита для світу людина. Її часто можна побачити в середовищі молоді, серед дітей, віруючих.

Цікаво, що вже змалку майбутній чернець знав, що обере саме таку дорогу. Життя спалює ілюзії, робить людей жорсткими, якщо вони не вміють досягнути бажаного. А от у архієпископа Мукачівсько-Ужгородської православної єпархії Феодора все склалося інакше. Внутрішня доброта, повсякденна лагідність – це впізнавані риси цієї людини й на сьогодні.

Величезна роль наставників, власна сила волі, щоденне милосердя, непомітні для загалу труди – такі акценти стрічки. Дуже гарно підсвічують фільм розповіді матері. Прості, щирі, невигадливі. Після смерті чоловіка вона важко захворіла. І тут у неї виникає бажання теж обрати чернечий сан. Після постригу вона отримує нове ім’я – Серафима. Це на честь святого Серафима Саровського, який кожну людину – навіть найстрашнішого злочинця – зустрічав словами: «Радість моя!». І сталося диво, яке навіть лікарі не зуміли пояснити, – мати видужала.

Фільм світлий, залитий сонцем, аж навіть святковий. Над його створенням працював цілий творчий колектив, серед яких – Наталія Шпак, Світлана Томорі, Володимир Дуда.

Мар’яна НЕЙМЕТІ.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2013
 

Навіґація

...