Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ФУТБОЛьне ЗАКАРПАТТЯ:

битва титанів завершується нічиєю

Перенесений поєдинок 14-го туру чемпіонату області вищої ліги з футболу між ФК «Середнє» та «Минай», який відбувся 4 жовтня, став родзинкою для вболівальників. Вони стали свідками гри високого класу між кращими командами нашого краю.

По суті, це був матч за чемпіонство, в разі перемоги «Миная», гадаю, в чотири тури, які залишилося зіграти у вищій лізі, їм уже навряд чи хтось завадив би втримати чемпіонство. А от середнянці мають нагоду до кінця сезону обійти виноградівський «Севлюш».

У цьому матчі минайці переважали господарів класом, та середнянці компенсували цей недолік бажанням виграти та шаленою самовіддачею.

Першими забили гості – подачу з кутового головою точно в кут воріт замикає Володимир Корнутяк. Ще через 9 хвилин М. Кополовець влучним ударом із-за меж карного майданчика результативно завершує атаку «Миная». Проте вже на компенсованих арбітром хвилинах першого тайму скорочує відставання нападник господарів Анатолій Нурієв, який у підкаті замикає передачу Івана Качура.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак господарів. Невдовзі після виконання кутового удару Сергій Кундрик опинився на дальній стійці й після другого дотику таки пробиває Дмитра Бабенка й зрівнює результат у матчі – 2:2. Та через чотири хвилини гості знову виходять уперед, тривалий розіграш м’яча завершується подачею у воротарський майданчик, де ніким не прикритий Олег Допілка головою замикає передачу – 2:3. Через 9 хвилин господарі знову встановлюють паритет. На вістрі атаки й цього разу був захисник Сергій Кундрик, який головою перекинув Д. Бабенка. Середнянці мали ще кілька нагод, щоб вирвати перевагу, проте удари Олександра Бако, Анатолія Нурієва та Мирона Гулевича були трохи неточними, а в останньому епізоді «Минай» виручив Д. Бабенко, якого згодом через травму змінив Андрій Попович.

Матч так і завершився нічиєю, що більш прийнятна для «Миная», який продовжує лідирувати у чемпіонаті.

Турнірне становище команд: «Минай» – 36 очок; «Севлюш» (Виноградів) – 33; «Середнє» – 31; «Поляна» – 22; «Вільхівці» – 17; «Ужгород», «Бужора» (Іршава) – по 15; «Карпати» (Рахів) – 14; «Оболонь» (Хуст) – 12; «Боржава» (Довге) – 2.