«Галичанка» стає чемпіоном, а «Карпати» перемагають «Спартак»

У залі «Карпат Арени» (с.Баранинці) вчора, 15 травня, відбулися перші матчі завершального з’їзного туру чемпіонату України з гандболу в жіночій Суперлізі. У першому матчі зійшлися львівська «Галичанка» та херсонська «Університет-Дніпрянка». Завдяки впевненій перемозі — 27:18 (перший тайм — 12:10) — львівська команда достроково (за два матчі до завершення) виборола чемпіонський титул.

Порадували вболівальників і гандболістки наших «Карпат», які зуміли здолати столичний «Спартак».

Хоч перший м’яч закинули спартаківки, проте ужгородки швидко відквитали пропущений гол, а далі вийшли вперед і лише нарощували голевий гандикап. Перша половина поєдинку завершилася з рахунком 14:10. Практично цей відрив зберігся і впродовж другої половини гри: 29:25 — такий остаточний результат зустрічі.

Приємно, що тренер «Карпат» Борис Петровський активно задіяв у матчі молодь: на майданчику добре себе проявили Вікторія Гичка, Ніколь Чундак та Анастасія Петровська, а останні десять хвилин матчу ворота карпатівок захищала Еріка Шмітко.

Сьогодні (16 травня) о 16:00 на майданчику «Карпат Арени» розпочнеться другий ігровий день ужгородського туру матчем «Спартак»—«Галичанка», а о 18:00 поміряються силами наші «Карпати» з «Університет-Дніпрянкою».