Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ГОЛЛАНДСЬКІ ФАХІВЦІ ПРОВОДИТИМУТЬ ТРЕНІНГИ

для персоналу спеціалізованих медзакладів краю

У понеділок, 17 червня, на Закарпатті побувала делегація з Голландії. СОФТ Tulip представляє дев’ять великих організацій, які займаються наданням широкого спектра послуг щодо покращення якості медичної допомоги, обміну знаннями та організації тренінгів.

Іноземні експерти приїхали на Закарпаття, щоб ознайомитися з роботою фахівців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя», Обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів, дослідити потреби у навчанні персоналу спеціалізованих медустанов.

— Перші тренінги ми провели ще у 2006 році у Львові. Підготували тренерів для інтернатів. Навчання базувалося на удосконаленні навичок роботи з дітьми з важкими психічними розладами. За ці роки роботи в Україні ми бачимо позитивні зміни. Проте, звичайно, хочеться більшого. Зокрема, завтра маємо намір вкотре відвідати психоневрологічний інтернат у с. Тур’ї-Ремети. Знаємо, що там ситуація досить складна. Ми можемо підготувати медсестер, лікарів цього закладу для кращого догляду за пацієнтами. Та саме від вас залежить, у яких  умовах перебувають хворі, — розповів Ерік Блюмкольк, директор Фонду «СОФТ Туліп».

На зустрічі з гостями Михайло Попович, заступник голови облдержадміністрації, зазначив, що цьогоріч на цей заклад було виділено з бюджету 800 тисяч гривень, залучаються і спонсорські кошти. Нині ремонтується корпус, де проживають пацієнти, облаштовано харчоблок, в’їзд на територію інтернату. Нещодавно виконувати обов’язки почав і новий керівник.

Упродовж  2012 року було проведено 2 сесії тренінгів персоналу психоневрологічного інтернату с. Тур’ї-Ремети. У березні 2013 року – 3-тя сесія тренінгів. Продовження навчання персоналу, інформує прес-центр ОДА,  заплановано на цьогорічну осінь.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...