Неділя
25 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ГРАНТОВІ ПРОЕКТИ ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

керівники Закарпаття та Львівщини обговорили у Сваляві

Минулої п’ятниці у Свалявській райраді відбулася робоча зустріч асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», в якій узяли участь керівники Закарпатської та Львівської обласних рад Михайло Рівіс і Олександр Ганущин, заступник голови облради Петро Грицик, виконавчий директор асоціації Галина Литвин, крайові депутати, очільники районів, представники мас-медіа та громадськість.

Темою зібрання стали проекти регіонального розвитку та транскордонного співробітництва: можливості для органів місцевого самоврядування нашої області. М. Рівіс щиро привітав львівських гостей та під аплодисменти причепив значок Закарпатської облради Олександру Ганущину, який родом із Рахова, на знак поваги та тісних дружніх стосунків. «Для нашого багатонаціонального краю, який межує одразу з чотирма країнами ЄС, питання транскордонного та міжрегіонального співробітництва є одним із пріоритетів у роботі обласної влади. Я вдячний Олександру Ганущину та Галині Литвин, які погодилися поділитися безцінним досвідом участі громад Львівщини в таких програмах», – підкреслив Михайло Михайлович.

Далі Галина Литвин презентувала підсумки (конкретно для Закарпаття) програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020. Вона також детально розповіла про нові можливості у сфері підготовки проектів регіонального розвитку та транскордонного співробітництва в рамках цієї програми. Жителі чотирьох польських воєводств, чотирьох білоруських і шести українських областей можуть вигідно співпрацювати в питаннях збереження історичної спадщини, підвищення доступності регіонів, спільних викликів у галузі захисту й безпеки тощо. А про інструменти та платформи співпраці в Карпатах розповів Олександр Ганущин. Адже Львівщина має унікальний досвід реалізації програм мікропроектів.

Як повідомили в прес-службі Закарпатської облради, усі зацікавлені учасники одержали вичерпну інформацію про програму й можливості, які вона пропонує. «Такі зустрічі дають можливість окреслити бачення того, як найповніше використати весь потенціал місцевого самоврядування, громад для вирішення економічних і соціальних питань мешканців краю», – наголосила господарка заходу – голова Свалявської райради, заступник правління асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Мирослава Ливч.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...