Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«ХОЧУ, АБИ МИКОЛАЙ ПРИНІС МЕНІ

ЧЕРВОНУ ТРАВИНКУ»!

Святий Миколай справді існує! Лише раз у році він приходить до слухняних дітей і навіть до неслухів. Тож «Новини Закарпаття» вирішили поспілкуватися з малечею і дізнатися, чи писали вони листи Святому Миколаю. Як казали – так і передаємо…

Катерина Штефаньо, 5 років, Іршава:

– Я вже написала сятому Миколаю, айбо не знаю, чи зрозуміє. Мамі попросила блюдо файноє, тарілку й заушниці. Тато хотів машину, айбо я уповіла, што Миколай такоє дорогоє купити не може, тому попросила фарби, щітку і валик. Братикови – санки, што би’м го тягла по снігу. А мені заушниці, цепочку із хрестиком, штоби Бог нас беріг.

Тітці Оксанці піжаму, як у мене, тітці Маріанці з дядьом Петьом перестроїти хижу, а їхнів Ксеньці – кашу, носочки із «гелов Кіті». Бабці – много їди, дідикови – інсулін, бабці Маріці – свинчат. А ще Петровичу (дохтору) – щоби в больниці було лем мало хворих дітей. Йой, щи многим треба просити!

Решта діток – із ужгородського садочка.

Любомир Сметана, 5 років:

– Я хочу, аби мені приніс Миколай щастячко – червону травинку (Мається на увазі тваринку. – Ред.). Це такий живий песик, який завжди маленький. Він буде спати зі мною разом на подушці. Ще дуже хочу справжніх їжачків. Я буду гладити їх за носики, бо вони колючі. І щоб мій татко не їздив у Прагу. Бо я за ним дуже сумую.

Аліна Чернікова, 5 років:

– Я писала листа святому Миколаю. Просила його, щоб подарував мені «Містера Зубастіка». Ну, це така іграшка – щелепа з пластиліну…

Поліна Куриленко, 6 років:

– Я замовила собі ляльку Барбі і її бойфренда Кена. Але в ляльки має бути ліжко, стіл, столові прибори. А ще хочу об’їстися солодощів. І цілунків.

Надія Андрушенко, 5 років:

– Ой, у мене велика мрія – великий будиночок із мультика «Холодне Серце»! Якщо Миколай мені його подарує, я буду щаслива.

Настя Метельканич, 6 років:

– Вже не можу дочекатися того Миколая. Хочу багато кіндерів і пластилін.

Настя Кіш, 5 років:

– Я просила в листі Миколая про Доктора Кена, кекси й іграшкову собачку. Мама сказала, що обов’язково він мені подарує це.

Ліза Блага, 5 років:

– Є такий іграшковий собачка Чічелав, який повторює слова. Я скажу йому слово, а він повторює. Мрію навчити його розмовляти. А ще б хотіла нову Барбі!

Вова Попович, 6 років:

– Мені треба лицарів. Багато. Щоб вони билися. Буду гратися з ними у війну.

Данік Бакош, 5 років:

– Так, святий Миколай прийняв моє замовлення. Я попросив у нього вертоліт, цукерки і більсе ніцого.

Іван Ловска, 5 років:

– Не знаю, чи подарує мені Миколай те, що я хочу. Тато казав, що так багато іграшок він не дарує. А я написав йому цілий список: самальот, джип, який сам їздить, і багато-багато цукерок.

Саша Кобаль, 5 років:

– Мені сниться трек і хотвілси, парасоля зі спайдерменом. Може, подарує мені Миколай ці іграшки, бо я був хороший. Слухався батьків.

Маріанна ШУТКО

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...