Четвер
22 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Хто краще співає патріотичні пісні – змагалися студенти УжНУ

6 грудня у великій залі ректорату УжНУ відбувся співочий конкурс, присвячений Дню Збройних сил України.

«Патріотичні пісні» започаткували, аби вшанувати пам’ять воїнів, які віддали своє життя, і підтримати тих, котрі продов­жують боротися за мир у нашій країні. Взяти участь у конкурсі міг кожен студент.

Він тривав у два етапи: «Пісні першої половини ХХ століття» та «Пісні, поштовхом до написання яких стали Революція гідності, війна на Донбасі та анексія Криму Росією». Загалом зголосилися позмагатися 13 чоловік із різних курсів і факультетів, але найбільше охочих було з філологічного. Кожен із учасників дуже старався, долав хвилювання та виклався на всі сто. У підсумку перше місце посіла Неля Юртин із другого курсу філогічного факультету, яка зворушила глядачів піснею «Мамо, не плач». Друге одержав Володимир Луцький, другокурсник юрфаку, котрий виконав свою авторську «Мамо» та козацьку «Гей ви, козаченьки». Третє місце виборола Ванесса Курцеба, студентка І  курсу факультету здоров’я та фізичного виховання, з піснею «Мальви».

«Враження в мене неперевершене! Спочатку воно було якесь двояке, адже патріотична пісня в мене не зовсім асоціюється з цим залом. Але коли пролунали молоді голоси, це відчуття зникло. Всі учасники співали дуже щиро пісні, які самі обрали», – поділилася  член журі, декан філфаку Галина Шумицька.

Після конкурсу в усіх присутніх залишилися приємні враження. Та чи стане він традиційним – покаже час.

Антоніна ЗЕЛЕНЕЦЬКА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...