Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Іван КОВБАСНЮК: «ВІДПОЧИНУ ВДОМА – І ЗНОВУ ЗА РОБОТУ»

Наш майбутній олімпієць – гірськолижник Іван Ковбаснюк – після тривалих зборів завітав на рідну Рахівщину. Звісно, я скористався нагодою розпитати спортсмена про хід підготовки та майбутні змагання напередодні 23-х зимових Олімпійських ігор. До слова, нещодавно Іван показав хороший результат у Словенії, де виступав у слаломі. Тож чи зможе наш земляк завоювати ще й третю ліцензію на Олімпіаду (дві вже має: зі швидкісного спуску та супергіганта), запитав у нього самого.

– У слаломі навряд чи зможу набрати рейтингових балів, щоб змагатися на Олімпіаді. По-перше, вже й стартів не так багато, а по-друге, там виступає значно більше спортсменів, ніж у швидкісних дисциплінах, тому й конкуренція гостріша. Але все одно продовжу виступати в слаломі, адже маю найкращі бали серед українських гірськолижників у цьому виді. Якби зумів вибороти власну ліцензію, то звільнив би вакансію ще для одного українського спортсмена в цій дисципліні. Спробую це зробити вже наступного року.

Як почуваєшся нині фізично та психологічно?

– Відверто кажучи, трохи виснажений тривалими навантаженнями та перельотами. Нещодавно повернувся з Канади, де пробував покращити свій рейтинг у швидкісному спуску та супергіганті, однак не вдалося. Через трагічні обставини на трасі – німецький спортсмен з’їхав із неї й сильно травмувався – змагання перенесли. Це наклало певний відбиток на результат. Але, сподіваюся, що вдома кілька днів відпочину, відновлю сили й знову візьмуся за роботу.

До Олімпіади ще плануєш виступати на рейтингових змаганнях?

– Так. Ще 28 грудня мали виїхати в Австрію, але через банківські операції з переводом коштів, мабуть, відправимося вже 2 січня до Італії. Згодом братиму участь у чемпіонаті України, який, на мою думку, в календарному плані проводитимуть трохи невдало – в кінці січня. Якраз тоді відбуваються міжнародні змагання, де можна б покращити рейтингові бали. Після чемпіонату гірськолижна збірна України відправиться до Казахстану, де клімат подібний до Південної Кореї. А вже після тижневої підготовки візьмемо курс на південнокорейський Пхьончхан.

Що б хотів побажати нашим спортсменам, закарпатцям, українцям у ці новорічно-різдвяні свята?

– Щастя, результативних успіхів на Олімпіаді, віри в себе та нашу державу, в те, що зуміємо перебороти труднощі й стати успішною європейською країною.

Розмову записав
Роман СЕНИШИН

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...