Понеділок
19 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«КАРПАТИ» здолали «ДІНПРЯНКУ»,

хоч це далося їм нелегко

Гарячими виявилися поєдинки 7-го туру чемпіонату України в жіночій суперлізі в спорткомплексі «Золота гора» між нашими «Карпатами» та херсонською «Дніп­рянкою».

У першій зустрічі гості почали досить потужно й одразу ж вирвалися вперед, закинувши у ворота ужгородок два м’ячі. Після цього прокинулися господарки й почали наздоганяти суперника. Але херсонки тримали перевагу практично до завершення першого тайму, лише в заключні три хвилини підопічні Бориса Петровського таки зуміли зрівняти результат у матчі, а наприкінці тайму вирватися вперед – 13:12.

У другому періоді наша команда продемонструвала якісну гру й скористалася помилками гостей, закинувши поспіль шість м’ячів. Та херсонки таки зібралися, потроху почали надолужувати втрачене, і вже за три хвилини до завершення рахунок матчу був 26:26. Далі наші вийшли вперед, та наприкінці за результату 28:27 на користь господарок одразу двоє гравчинь «Карпат» отримали двохвилинне вилучення. Добре, що досвідчена Тетяна Кильч змусила помилитися суперницю й відправила її відбувати двохвилинний штраф. Далі ж Анна Лезінська заробила фол, і господарки отримали право на семиметровий удар. З виконанням стандарту вдало справилася Ірина Компанієць – це вже була перемога з результатом 29:27.

У цьому матчі хороше враження справила Софія Безрукова, яка вдало діяла й зробила вагомий внесок у перемогу.

Наступного ігрового дня «Карпати» діяли надійніше й упевненіше в усіх ігрових ланках. Як наслідок – переконлива перемога з результатом 25:19.

Після цього «Карпати» закріпилися на другій сходинці з 21-м очком у активі, відірвавшись від найближчого переслідувача – «Дніпрянки» – на 9 очок. А лідирує львівська «Галичанка» з 28 очками.

Саме з «Галичанкою» й гратимуть «Карпати» в наступному 8-му турі. Правда, ці поєдинки пройдуть аж за два місяці – 9 – 10 лютого.

Турнірне становище: «Галичанка» – 28 очок; «Карпати» – 21; «Дніпрянка» – 12; «Реал» – 11; «Спартак» – 8; «Економуніверситет» – 0.

Але не можу обійти стороною й те, що неприємно вразило, – відсутність у складі «Карпат» лікаря. Вже давно ходили чутки, що «Карпатам» невчасно сплачують зарплатню, тож, мабуть, медик Іван Горват не витримав і залишив гандбольний клуб у пошуках іншої роботи. Також не видно на лаві й другого тренера команди Андрія Хімяка... Дуже вже не хочеться, щоб на Закарпатті «помер» єдиний професійний гандбольний клуб…

Семен МИХАЙЛИК

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...