Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ Й МИСТЕЦТВ

підсумував ювілейний рік книжкою

Книгу-фотоальбом «70 років творчості, здобутків і визнань» презентували в Ужгородському коледжі культури й мистецтв. Видання присвячене ювілеєві, що його заклад відзначав навесні цьогоріч.

Як зауважила заступник начальника управління культури облдержадміністрації Ілдико Молнар, упродовж ювілейного року заклад замість одного урочистого дійства влаштував цілу низку заходів, наймасштабнішим із яких став яскравий концерт на сцені облмуздрамтеатру в травні. У свою чергу головний редактор видавничої студії «Zoriana» Оксана Головчук додала: альбом планували презентувати теж навесні, проте незадовго до друку редколегія помітила, що у виданні не згадали про кількох діячів. «Тоді керівники проекту прийняли дуже непросте рішення: в останній момент відтермінувати друк. І, зізнаюсь, для мене це дуже цінно, адже честь колективу поставили вище за бажання встигнути випустити книжку до конкретної дати», – ділиться враженнями пані Оксана.

Як інформує управління культури ОДА, на понад ста сторінках фотоальбому подані основні віхи становлення та поступу закладу загалом, відомості про роботу кожної циклової комісії та багато іншого. Пізнавальні статті доповнені світлинами з архіву коледжу й авторства ужгородки Наталії Боднар.

Думками про важливість презентованої книжки поділилися й викладачі, котрі входили до редколегії, а також керівництво вишу, яке привітало присутніх із появою вельми представницького видання та вчергове – з ювілеєм. Творчу атмосферу доповнювали окремі виконавці й колективи коледжу.

Книгу-фотоальбом «70 років творчості, здобутків і визнань» одержали всі члени колективу вишу, крім того її використовуватимуть із презентаційною метою, зокрема є вона в бібліотеці коледжу та головній книгозбірні краю.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
November 2017
 


...