Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

краяни КРАЩІ

на кубкових змаганнях

Із 22 по 24 березня на гірськолижному комплексі «Драгобрат» на Рахівщині відбувся ІІ етап кубка України та всеукраїнські змагання серед юнаків і дівчат зі сноубордингу в паралельному гіганті.

Серед наймолодших учасників (2005/2007 р. н.) у дівчат із представниць Срібної Землі кращою стала Таїсія Андрухович із ясінянської СДЮСШОР – у неї третє місце. У юнаків цієї вікової групи безперечний лідер – Олександр Попадич (СДЮСШОР, Ясіня).

Не було рівній серед дівчат 2003/2004 р. н. вихованці ужгородського тренера Яна Чернея Надії Гапатин, яка випередила найближчу свою переслідувачку на 19 секунд. У юнаків у цій віковій групі перші дві сходинки в обидва змагальні дні синхронно посідали спортсмени ясінянської СДЮСШОР – Назар Гулій та Євген Швайгер.

У дорослих серед жінок ужгородка Олександра Гак здобула другу та першу сходинки 23 та 24 березня. В чоловіків у перший день лідером виявився Олександр Гашпарович із Ясіні, бронза дісталася Євгену Гулію з ужгородського «Спартака», а вже наступного  Є. Гулій став переможцем, а О. Гашпарович фінішував другим, бронза  дісталася ще одному закарпатцю – Михайлу Цібеленку з ясінянської школи вищої спортивної майстерності.

У загальнокомандному кубковому заліку Закарпатська область стала лідером, здобувши 526 залікових балів, на другому місці – Тернопільська область (253 бали), третє – в Києва (58 балів).
Тренер Надії Гапатин Ян Черней зазначив: «Задоволений виступами своєї підо­пічної, її прогрес відчутний. До кубка ми стартували на міжнародних змаганнях у Чехії та Італії, зокрема на Аппенінах Надія посіла першу сходинку у своїй віковій групі. Цими змаганнями ми практично завершуємо зимовий сезон, так би мовити, на мажорній ноті. Ще наприкінці квітня плануємо організувати тижневий тренувальний збір на Драгобраті, снігу там багато, тож іще покатаємося на сноубордах. Разом із Надією тренуватиметься і Тарас Ковбаснюк, який також вдосконалює свою техніку й додає майстерності з кожними наступними звитягами. Бачу, що він хлопець із характером і в нього все вийде, якщо й надалі так старатиметься. А стосовно Надії, думаю, якщо вона в такому дусі продовжить працювати, то зможемо ще в 2020-му потрапити на дитячі зимові Олімпійські ігри до Токіо, а через два роки – на зимову Олімпіаду в Пекіні.