Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Крайовий центр зайнятості співпрацює з представником Корпусу Миру США

Представник Корпусу Миру США Роланд Лавелі продовжує знайомитися з діяльністю служби зайнятості на ринку праці в рамках проекту «Стажування людей із інвалідністю на робочому місці».

Волонтер щотижня відвідуватиме Закарпатський обласний центр зайнятості й вивчатиме форми та методи роботи ЦЗ з інвалідами, аби потім надати рекомендації щодо співпраці з такими людьми в подальшому. Наступним кроком буде знайомство з роботою Ужгородського міського центру зайнятості. Крім того, передбачена участь Роланда Лавелі в семінарах та інших активних заходах.

У розмові з представником корпусу Миру заступник директора ЗОЦЗ Ольга Сівач зазначила: «Сьогодні державна служба зайнятості модернізовується та запроваджує новації, спрямовані на більш ефективний та швидкий пошук роботи. Ми надаємо безкоштовні послуги з запису відеорезюме, розміщення його на власному веб-порталі, каналі «Ютуб» та сторінці в «Фейсбук». Проводимо онлайн-співбесіди безробітних із роботодавцями, надаємо послуги з професійного навчання».

Гість був приємно вражений, що в ЦЗ працює юридичний відділ. «У США юристи дуже високооплачувані. Не кожна організація може собі дозволити їхні послуги.

Робота юристів у службі зайнятості – це реальна допомога безробітним у розв’язанні правових питань», – сказав пан Роланд. Він також розповів, як працюють із безробітними в США, зокрема в Бостоні.

Підсумовуючи свій візит, Роланд Лавелі відзначив високий фаховий рівень спеціалістів Закарпатської обласної служби зайнятості та висловив надію, що подальша співпраця буде корисною для всіх, у першу чергу для людей із інвалідністю, повідомили з відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
August 2017
 


...