Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

ЛІЧИЛЬНИКи СПОЖИВАЧАМ

має встановлювати «Закарпатгаз»

На початку осені до народного депутата України Роберта Горвата надійшло колективне звернення від його виборців. Стосувалася скарга  дій ПАТ «Закарпатгаз».

Суть у тім, що впродовж літа працівники цієї структури провели масовий демонтаж лічильників газу в помешканнях населення під приводом проведення періодичної повірки. Зняті прилади обліку виробнича лабораторія «Закарпатгазу» визнала непридатними для подальшої експлуатації. Фактів несанкціонованого втручання встановлено не було, а довідки про непридатність, як і протоколи, всі однакові. Непридатний лічильник вимагали замінити на новий в п’ятиденний термін. І за власний рахунок!.. Людей це обурило. За захистом вони звернулися до народного обранця.

– Я спрямував депутатське звернення до ПАТ «Закарпатгаз» та Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, із вимогою вжити невідкладних заходів і припинити протиправні дії, – розповідає Роберт Горват. – За результатами перевірки НКРЕКП встановила, що «Закарпатгаз» не  провів ремонт згаданих лічильників, а документів, які би підтверджували неможливість їх ремонту, не надав. Зважаючи на соціальну вагу порушеного питання, я звернувся із запитом до НКРЕКП щодо перевірки оснащення лічильниками газу населення в Закарпатській області та Україні загалом. Як випливає з роз’яснень очільника цієї структури Дмитра Вовка, вимоги щодо заміни приладів обліку за рахунок споживачів не відповідають главі 8 розділу Х Кодексу газорозподільних систем. Заміна лічильників природного газу в побутових споживачів має проводитися за рахунок ПАТ «Закарпатгаз».

На прохання народного депутата також повідомляємо, що контроль і розгляд скарг здійснює сектор НКРЕКП у Закарпатській області, який розташований за адресою: м.Ужгород, вул. Гойди, 8, кабінет 408. E-mail: energo.zk@newline.net.ua. Завідувач сектору –Олександр Малюга, тел. (03122) 3-52-19.

Василь НИТКА

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...