Середа
21 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Маємо нового генконсула Словаччини в Ужгороді

Цієї середи Геннадій Москаль зустрівся з Мірославом Мойжітою, кот­рий почав виконувати повноваження Генерального консула Словацької Республіки в Ужгороді. В ході невимушеної бесіди голова ОДА і керівник дипломатичної установи домовилися спільно просувати українсько-словацькі проекти на Закарпатті.

– Одним із головних наших спільних завдань ми бачимо відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород», яка можлива тільки в тісній співпраці зі Словаччиною, адже при посадці літаки частково залітають на її територію, – наголосив Г. Москаль. – Ми просуваємо вирішення цього питання через європейські інституції й дуже сподіваємося на підтримку Словаччини.

Мірослав Мойжіта запевнив, що особисто підключиться до вирішення проблеми аеропорту. А паралельно займатиметься поглибленням культурного та економічного співробітництва між Закарпаттям та прикордонними регіонами СР. «Наша країна відчуває нестачу робочих рук, а ми знаємо, що на Закарпатті є висококваліфіковані фахівці з різних спеціальностей, – зазначив Генконсул. – І сподіваємося залучити їх для офіційної роботи в Словаччині».

Геннадій Москаль і Мірослав Мойжіта домовилися підтримувати постійний контакт, їхня наступна зустріч запланована на Дні добросусідства України та Словаччини 13 травня, інформує прес-служба ОДА.

Для довідки: Мирослав Мойжіта закінчив Університет Коменського в Братиславі. Працював у Міністерстві закордонних справ Чехословаччини, у тому числі в посольствах у Китаї та Індії. Із 1991-го – на різних посадах у Міністерстві міжнародних справ Словацької Республіки, при адміністрації президента СР. Зокрема був Надзвичайним і Повноважним послом СР в Югославії, Македонії, Албанії та Боснії і Герцеговині. З 2013-го по 2016-й – керівник Посольства Словацької Республіки в Республіці Білорусь.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
May 2017
 

Навіґація

...