Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

МАЙСТРИ ЧАРІВНИХ УСМІШОК

отримали дипломи

У приміщенні філармонії відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів найкращим випускникам стоматологічного факультету Ужгородського національного університету.

На подію завітали голова ОДА Олександр Ледида, голов­ний стоматолог МОЗ України Олексій Павленко, ректор УжНУ Федір Ващук, міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов, начальник обласного управління охорони здоров’я Роман Шніцер, проректор УжНУ Юрій Переста.

Стоматологічний факультет Ужгородського національного університету було утворено у 2006 році, відтоді він став одним з найпопулярніших факультетів серед абітурієнтів. На стоматологічному факультеті створена матеріально-технічна база, яка відповідає сучасним вимогам підготовки спеціалістів на високому рівні.

— Переконаний, що сьогодні і у майбутньому закарпатська стоматологія займатиме лідерські позиції в Україні. Такий потужний факультет, з кваліфікованим професорсько-викладацьким складом та здібними студентами, забезпечить фахівцями, які допоможуть нам мати здорові та красиві усмішки. Вітаю випускників, бажаю професійного зростання та нових життєвих звершень, — привітав присутніх Олександр Ледида.

Також голова облдержадміністрації вручив дипломи найкращим випускникам факультету, повідомили з прес-центру ОДА.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...