Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

МАЙЖЕ 4 ТОННИ ВОДИ З ТЯЧІВЩИНИ

поїхало в зону АТО

Минулої середи біля Тячівської РДА відбулася чергова відправка вантажу в зону АТО – тепер переважно питної води, яка там на вагу золота, а також продуктів харчування для бійців і мирного населення «сірої зони».

У попередній поїздці, в якій брав участь голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук та депутат облради Василь Федурцьо, на схід доставили пиломатеріали та інші необхідні речі для відбудови інфраструктури міста Красногорівка. Повернувшись додому, одразу почали підготовку до наступної поїздки. «На передовій ми зустрічались із нашими захисниками, на власні очі бачили, в яких умовах вони там живуть і чого їм не вистачає для облаштування місць дислокації. Тому й вирішили якнайшвидше зібрати й відправити для них черговий вантаж, –розповів очільник Тячівщини.

Найбільше зараз на фронті бракує води, місцева  – низької якості. Тож майже чотири тонни рідної «Шаянської» доставлять бійцям 28-ї бригади волонтер Віталій Богдан та водій Валерій Пітух. Повезуть вони і солодощі, каву, сало, овочі тощо. Все це для військових надали небайдужі мешканці. Найбільш активну участь в організації поїздки взяли працівники ДП «Мокрянське ЛМГ», ДП «Брустурянське ЛМГ», ДП «Тячівське ЛГ», відділ охорони Тячівської РДА, приватні підприємці: І. Галамбіца (Буштино), В. Бог­дан (райспоживспілка), А. Думнич (ПП «ХозБуд») О. Бор­дей (м. Хуст) релігійна громада ЄХБ с. Ганичі, а також В. Бенчак та інші.

Любов НЕМЕШ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
August 2017
 


...