Неділя
22 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

МЕДИК І ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР

презентував свою нову книгу

Завідувач відділення переливання крові Тячівської райлікарні №1 Василь Йовдій – відома особистість серед медиків і профспілкового активу краю. Чимало часу, сил і енергії Василь Юрійович віддає громадській роботі, очолюючи найбільшу в галузі  районну організацію профспілки працівників охорони здоров’я та обласне товариство румунів Закарпаття ім. Іоан­на Мігалі де Апша.

А ще він понад чотири десятки років поєднує все це з журналістикою, добрим словом згадуючи наставників – відомих майстрів пера з Тячівщини.

Перу Василя Йовдія належать сотні публікацій на різну тематику: про охорону здоров’я, донорство, нариси про колег, відомих людей, мешканців його рідного села Нижня Апша, профспілкове життя, діяльність товариства румунів Закарпаття, міжнародні зв’язки, культуру, спорт тощо.

Понад 100 публікацій у районних, обласних, всеукраїнських засобах масової інформації лягли в основу його першої книги «Слово – моє життя…», яка вийшла у світ у 2010 році й мала великий громадський резонанс. Поява дебютної збірки стала додатковим стимулом для Василя Юрійовича, який нині є постійним дописувачем районної газети «Нове життя», його статті з’являються майже в кожному номері.

Близько 100 нових публікацій В. Йовдія увійшли до його другого художньо-документального видання «Слово – моє життя…», яке побачило світ цього року.

Презентація книжки відбулася в Ужгороді. Добрими словами про неї відгукнулися голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, голова облпрофради Володимир Фленько, головний лікар Тячівської райлікарні №1, депутат обласної ради Федір Яринич, колеги-профспілковці, журналісти.

Сергій БАРАНЧИКОВ

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
August 2017
 


...