Субота
21 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

МЕРА ЧОПА «ЗАМОВИЛИ» –

Це випливає із заяви Москаля

«Під ширмою боротьби з корупцією Закарпаття хотіли перетворити на СРСР зразка 1937 року» – такий лейтмотив заяви голови ОДА Геннадія Москаля з приводу справи міського голови Чопа.

 – Стаття 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» гласить: «Місцеві державні адміністрації в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня». Саме через порушення Конституції та законів України я як голова ОДА прийшов на суд у справі, яка має явно замовний і політичний характер. Заявником у цій справі є громадянин Російської Федерації Нікулін Сергій Володимирович, 11.07.1979 року народження, котрий тимчасово проживає на Закарпатті в м. Берегово й перебуває на повному утриманні співробітників Управління захисту економіки (УЗЕ) в області. Вони знімають для нього квартиру, купують одяг, оплачують харчування тощо. Нікулін зареєстрований як приватний підприємець у сфері надання медичних послуг, хоча не має медичної освіти. З 2009-го він не займається підприємництвом, офіційно не отримує ніяких доходів і не сплатив до бюджету жодної копійки податків. Однак це ще не все. Нікулін розшукується виконавчою службою, а на його майно накладено арешт через неповернення коштів банкам. Працівники поліції примушували його оформляти кредити, а отримані гроші передавати як грошову винагороду службовцям із відповідальним становищем. У деяких випадках кошти безслідно зникли начебто при передачі хабарів (такі факти є в Тернопільській і Львівській областях).

Ми встановили, що на Закарпатті Нікулін із подачі УЗЕ регулярно звертався до головних лікарів чи посадовців різного рівня з проханнями дати дозвіл на відкриття діагностичних кабінетів чи з іншими пропозиціями. За це він нав’язливо пропонував гроші, а потім писав заяви в правоохоронні органи про вимагання хабарів.

Зокрема Нікулін виступив заявником у таких справах: у квітні 2011-го – про хабар сільському голові с. Гребля Іршавського району, в квітні 2012 р. – головному санітарному лікарю Виноградівської СЕС, у березні 2013-го – про хабар сільському голові с. Пушкіно Виноградівського району, в червні 2015 р. – головному лікарю Вишківської амбулаторії (Хустський район) тощо. У багатьох випадках посадовці категорично відмовлялися від цих пропозицій. Таких фактів на Закарпатті з 2011 по 2017 роки є близько тридцяти. Тобто Нікулін є штатним провокатором УЗЕ з багаторічним стажем, а зараз він виступив із провокацією проти міського голови Чопа В. Самардака. Однак Апеляційний суд Закарпатської області ці факти чомусь «не побачив».

Я написав офіційну заяву про вчинення кримінального правопорушення працівниками УЗЕ й суду та направив її Генеральному прокурору України. Заявляю як колишній правоохоронець із багаторічним стажем, що такі провокації – це не боротьба з корупцією. Під ширмою боротьби з корупцією Закарпаття хотіли перетворити на СРСР зразка 1937 року, коли людей засуджували не за злочини, а за сфабриковані провокаторами фальшивки. Я як голова обласної держадміністрації цього не допущу! – йдеться в документі.

P. S. Міського голову Чопа звільнили з-під варти у вівторок, 13 червня.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2017
 


...