Середа
25 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Межі заповідного фонду хоче розширити Тячівський держлісгосп

Площу природно-заповідного фонду Тячівського ЛГ планують збільшити на 10 гектарів. Однак потрібне погодження громади та депутатів Біловарської сільради.

Про це розповіла директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк: «До нас торік кілька разів зверталися жителі села Біловарці з проханням створити заповідний об’єкт. Враховуючи це, ми разом із керівництвом ЗОУЛМГ вирішили створити в 2018-му новий об’єкт ПЗФ, адже це позитивно вплине на збереження біологічного і ландшафтного різноманіття району».

За словами пані Катреняк, наразі на території держлісгоспу об’єкти природно-заповідного фонду – загальнодержавного і місцевого значення – займають майже 18 гектарів (Мочарки, Дубрави). Якщо буде підтримка громади, то вже найближчим часом їх площу збільшать ще на 10 га. Наталія Іванівна наголосила, що для цього вже кілька місяців ведуться підготовчі роботи. Зокрема представники природоохоронних організацій, лісгоспу та громадськості зібралися для попереднього обстеження окресленої території. Однак при цьому з’ясувалося, що там є ділянки, які не перебувають у користуванні ЛГ та можуть відноситися до земель запасу Біловарської сільради.

Тож для розширення ПЗФ лісівники просять представників громади й депутатського корпусу Біловарців відповідно до Закону України «Про ПЗФ» звернутися до своєї сільради й розглянути на сесії можливість погодження і включення згаданих земель до заповідного об’єкта та отримати відповідне рішення.

P.S. До речі, на прохання громадськості ДП «Тячівське ЛГ» тимчасово призупиняє вирубку дубів. Вже закуплена необроблена деревина згідно з аукціонними договорами у ІІ кварталі буде реалізована деревообробникам із ділянок, які відвели раніше й розпочали там роботи. Однак надалі лісозаготівля поки не відбуватиметься.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
March 2018
 


...