Четвер
26 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Молодь зі сходу України та наша укріпляла культурні мости через поезію

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка відбувся поетичний вечір дружби, під час якого молоді письменники з м. Старобільськ та Закарпаття ділилися творчістю та налагоджували культурні мости. Такий проклали ще рік тому завдяки спільній радіовечірці «Good Silent Party». Літературний вечір ще більше укріпив цей «міст».

Модератори зустрічі – доктор історичних наук Олександр Набока та завідувачка відділу обслуговування бібліотеки Євгенія Напуда – обрали домашній формат. За круглим столом із місця, передаючи естафету один одному, зачитували вірші та прозу.

Молоду закарпатську поезію представили Мар’яна Ничка, Торі Ром, Антоніна Корнута. А луганчанок – Михайлина Руднєва, Каріна Костенко та Яна Вороніна. Олексій Тростянський зачитав містичне оповідання з майбутньої збірки, а Василь Лавер зацікавив усіх присутніх хорор-історіями та презентував збірку «Свині 18+», до якої увійшли і його твори.

На завершення вечора всі ділилися своїми враженнями від проведеного заходу. Михайлина Руднєва зазначила: «Я вперше в Ужгороді. Відкрила його як красиве архітектурне місто. А сьогодні зрозуміла, що це й місто світлих людей». Організатори передбачають, що цей вечір стане початком літературної співпраці, й у майбутньому ми ще побачимо цікаві спільні культурні акції.

Євгенія НАПУДА

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
June 2017
 


...