Субота
24 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Москаль: «АНДРІЯ БАЛОГУ В США 4 РАЗИ

судили за наркотики й алкоголь»

Нинішнього мера Мукачева суд двічі ув’язнював на 30 днів до виправного центру, а вищої освіти в США він так і не здобув. Про це, надавши на своєму сайті відповідні документи, заявив голова ОДА Геннадій Москаль.

– Міський голова Мукачева Андрій Балога, син народного депутата України Віктора Балоги, – аферист, який неодноразово притягався в США до відповідальності за вживання алкоголю і наркотиків. Це з’ясували закарпатські активісти на чолі з журналісткою Ларисою Ступак. Із вересня 2005 по травень 2011 року А. Балога вчився в Університеті Північної Дакоти (м. Гранд Форкс, США). Це він сам пише у своїй автобіографії. Так ось, відкриті дані з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота свідчать, що за цей час Андрія Балогу чотири рази притягали до відповідальності, в тому числі кримінальної, за вживання алкоголю та наркотиків.

Першу справу, «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги», відкрили 10 жовтня 2006-го, коли підсудному було 18. Поліція звинуватила його у зберіганні (вживанні) алкоголю особою віком менше 21 року. Як вказано в документі, А. Балога визнав себе винним (і є відповідна постанова суду), за що сплатив штраф 225 доларів, із яких 125 – за здійснення кримінального правосуддя і 100 – за послуги захисту.

Друга справа – «Місто Гранд Форкс проти Андрія Балоги» – відкрита 14 квітня 2009-го. З формулювання, яке можна перекласти як «несуттєве зберігання/вживання», важко зрозуміти, в чому саме його звинуватили, однак у справі є кримінальний вирок і постанова суду про штраф на суму 301 долар, який був сплачений 18.06.2009 р.

Третя справа – «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги» – відкрита 17 квітня 2009 р. за зберігання наркотиків (марихуани). Є кримінальний вирок, за яким А. Балога визнаний винним. А в рішенні про винесення покарання вказано: ув’язнення протягом 30 днів у виправному центрі округу Гранд Форкс. Крім того, 22.10.2009 р. фігурант сплатив 300 доларів штрафу.

Четверта справа – «Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги» – відкрита 10 листопада 2009 р. також за зберігання марихуани. А. Балога і в цьому випадку визнаний винним за ст. 43 кримінального вироку. Він відбув 30 днів ув’язнення у виправному центрі округу Гранд Форкс і сплатив штраф 300 доларів. (Остання зі згаданих справ на сайті Г.  Москаля подана в оригіналі з дослівним перекладом українською. Дані про інші справи з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота можна відкрити за посиланням: http://publicsearch.ndcourts.gov/default.aspx А тут відеопідказка, як саме знайти справи Андрія Балоги: https://www.youtube.com/watch?time_continue=100&v=c9iDemEPmuc)

Таким чином, замість того, щоб учитися, А. Балога в США пиячив і вживав наркотики, за що притягався до відповідальності й відбував ув’язнення. Однак це ще не все. В ході виборчої кампанії 2015-го найняті Балогою-старшим піарщики постійно наголошували на високій освіченості кандидата в мери Андрія Балоги, який отримав диплом у США. Сам А. Балога також вказує на цей факт у своїй автобіографії та обліковій картці депутата Закарпатської обласної ради в 2013 р. Хоча насправді диплома про вищу освіту в нього немає.

У відповіді на інформаційні запити журналістів із проханнями надати копію диплома про вищу освіту мукачівська мерія пише всяку дурницю про те, що «документ про освіту не є публічною інформацією». А на електронне звернення до Університету Північної Дакоти прийшла відповідь, що Андрій Балога дійсно був студентом, однак диплома не отримав. Копії диплома немає ні в Закарпатській облраді, де А. Балога був депутатом із 2013 по 2015 рік, ні в обласній територіальній виборчій комісії, куди він здавав документи як кандидат у обласні депутати.

Як тут не згадати ще одного пов’язаного з Балогами афериста Андрія Кислинського, котрий із 2007 по 2009 рік працював заступником В. Балоги як голови президентського секретаріату В. Ющенка, а потім перейшов на посаду заступника голови СБУ, не маючи при цьому вищої освіти. Я особисто дослідив, що в Кислинського фальшивий диплом, після чого його вигнали з роботи.

Оприлюднені тут дані – це прямі докази, що мер Мукачева, якого батько, до речі, неодноразово намагався зробити керівником Закарпатської обласної організації «Батьківщини», – обманщик і неук. Його проблеми з алкоголем і наркотиками багаторазово доведені судовими вироками США. Хай вони стануть хорошим аргументом для виборців Мукачева і Закарпаття, котрі звикли голосувати не по совісті, а за гроші, – заявляє Геннадій Москаль.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
January 2018
 

Навіґація

...