Неділя
18 березня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Москаль єдиний із закарпатських політиків

увійшов у сотню найвпливовіших українців 2017-го

Журнал «Кореспондент» склав традиційний рейтинг найвпливовіших українців за підсумками 2017 року. Із закарпатських політиків до нього потрапив тільки голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, котрий посів 81-ше місце. До речі, він став одним із п’яти діючих голів ОДА, що ввійшли до сотні найвпливовіших українців.

У рейтингу є ще троє людей, яких можна пов’язати із нашим краєм, а саме: віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе (донька закарпатця Ореста Климпуша, політика й дипломата), народний депутат України від партії «Народний фронт» Павло Пинзеник (народився в Ужгороді) та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук (народився в Мукачеві).

Очолив рейтинг Президент України Петро Порошенко, на другому місці – міністр МВС Арсен Аваков, на третьому – прем’єр-міністр Володимир Гройсман, на четвертому – підприємець Рінат Ахметов, на п’ятому – лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

У створенні рейтингу взяли участь відомі українські вчені, політологи, журналісти та політтехнологи. Ознайомитися з повним списком найвпливовіших українців-2017 можна за посиланням, що є на сайті Г. Москаля.

… і став четвертим у рейтингу відповідальності голів ОДА

Окрім того, керівник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль посів четверте місце у «Рейтингу відповідальності голів обласних державних адміністрацій» за підсумками 2017 року.

Цей рейтинг оприлюднив Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», який моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України.

Перша п’ятірка в їхньому списку виглядає так: Юлія Світлична (голова Харківської ОДА), Микола Клочко (керівник Сумської ОДА), Юрій Ткаченко (очільник Черкаської ОДА), Геннадій Москаль (голова Закарпатської облдержадміністрації) та Костянтин Бриль (керівник Запорізької ОДА).

Як ідеться на веб-порталі, мета моніторингу – дотримання принципу відкритості влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
December 2017
 


...