П’ятниця
27 квітня 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

МУКАЧІВСЬКІ МОЖНОВЛАДЦІ «НАЇЖДЖАЮТЬ»

НА «М-СТУДІО» – Керівник телекомпанії відповів їм відкритим листом

В інтернеті з’явилося звернення директора ТРК «М-студіо» Володимира Шубця до депутатів та чиновників Мукачева, пов’язане з їхніми «наїздами» на телеканал.

У відкритому листі зокрема йдеться: «Колективна безвідповідальність перед законом не звільняє від моральної відповідальності перед виборцями і власною совістю. Не потрібно радіти провладній більшості в міськраді й не помічати здорового глузду в пропозиціях так званої опозиції. Ті відсотки голосів, завдяки яким ви стали «слугами народу», аж ніяк не можуть протиставлятися думці громади Мукачева. …Можливо, нарешті прийшов час подивитись у вічі совісті й бездоганності репутації кожного члена своєї команди, під прапором якої ви йшли на вибори?

Колектив телеканалу «М-студіо» відстоював і буде відстоювати інтереси кожного члена громади міста, незалежно від його соціального статусу й матеріального становища.

Негативна оцінка нашої діяльності в очах провладної більшості нас не бентежить. Навпаки – тішить. Передавання привітів колективу телеканалу, обіцянки розгляду сюжетів на комісії з журналістської етики, приховування інформації під приводом запитів, позови до суду – свідчення власної безпорадності й відсутності аргументів», – пише у зверненні директор «М-студіо».

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 


...