Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

«МУНКАЧ» уДОМА

РОЗБИВАЄ «ВЕРЕС»

Щоб не випасти з боротьби за потрапляння до фінальної стадії змагань із футболу  в першій лізі ДЮФЛУ U-19, «Мункач» зобов’язаний виборювати перемоги в матчах, що залишилося зіграти в груповому етапі цього сезону. Тож у завершальній домашній зустрічі мукачівці в рідних стінах приймали одного з аутсайдерів ліги – рівненський «Верес».

Перша половина поєдинку пройшла за невеликої ігрової переваги господарів, у яких не клеїлася гра попереду. Півзахисник «Мункача» Євген Підлепенець завдавав удару з 12 метрів, надійно зіграв воротар, згодом атаку завершував Артем Баятян – вище воріт, декілька разів у штрафний рівненської команди вривався Віталій Сурмач та постійно затягував із ударом. Лише наприкінці тайму Євген Підлепенець після кутового точно замикає передачу партнерів. Але в завершальній атаці першого тайму гості зуміли забити гол у роздягальню й зрівняти результат матчу.

У другій половині закарпатська команда, наче лавина, насунулася на ворота «Вереса» й просто зім’яла суперника. На 51-й хвилині знову відмінно грає Є.

Підлепенець, який випередив голкіпера після подачі партнера і скоригував м’яч повз нього в сітку воріт. Через 10 хвилин Артем Баятян у штрафній суперника приймає головою скидку партнера, а другим дотиком спрямовує м’яч точно в дальній кут воріт. На 72-й хвилині знову голом-красенем заявив про себе Є.

Підлепенець. До цього він виконав штрафний удар, воротар відбив, далі підбір знову був за нашою командою. Після нетривкого комбінування м’яч опинився в ногах Євгена, який собі підправив круглого під ударну ліву й філігранно підкрутив під дальню стійку – 4:1. Наступний гол створили гравці, які щойно вийшли на заміну в складі мукачівської команди. Артур Пукіш перехопив передачу на захисника гравця «Вереса», зблизився до воріт суперника й підкотив по лінії воротарського майданчика під удар Владиславу Ярмошенку, який уже розстрілював пусті ворота – 5:1.

Далі відповіли гості. За 35 метрів до воріт рівненські гравці заробили право на штрафний. Подачу з якого точно в кут замикає Володимир Киричук. Правда, вже за дві хвилини мукачівці відповідають черговим голом. Цього разу вже Є. Підлепенець асистував А. Пукішу, Євген віддав вивірену передачу в коридор між двох захисників, а Артур швидше був біля м’яча, ніж воротар суперника, й забив шостий гол у ворота рівненського клубу. Та й це ще був не кінець – уже на завершальних хвилинах невгамовний Євген Підлепенець просто розірвав захист суперника разом із воротарем і практично заніс м’яч у ворота. Тож 7:2 – більш ніж переконлива перемога «Мункача» перед завершальним матчем групового етапу проти лідера групи – ФК «Львів».