Неділя
18 лютого 2018 р.
Електронна версія газети
Нехай у ваш дім приходять тільки добрі новини

Михайло Рівіс вручив «Золотого ведмедика»

голові окружних зборів Верхньої Франконії

Минулого тижня на Закарпатті перебувала з офіційним візитом делегація округу Верхня Франконія Німеччини. Керівник облради Михайло Рівіс прийняв гостей у своєму кабінеті, де в дружній атмосфері сторони  обговорили актуальні питання співробітництва та його перспективи.

Відтак у в малому залі  ОДА відбулася офіційна зустріч із делегацією округу Оберфранкен ФРН, яку очолив голова окружних зборів Верхньої Франконії д-р Гюнтер Денцлер, а також презентація реалізованого проекту «Підвищення кваліфікації лікарів та психіатрів із Закарпатської області». М. Рівіс високо оцінив співробітництво,яке має конкретні результати, і від імені голови ОДА вручив пану Денцлеру високу відзнаку – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття». Він також вручив грамоту облради та цінний дарунок за вагомий особистий внесок у соціальний розвиток нашого краю та активну громадську діяльність із розвитку транскордонної співпраці професору Манфреду Вольферсдорфу та магістру наук Вальтеру Ретцель-Кюрцдьорферу.

Протягом взаємних візитів із 2006 року по 2015-й гості ознайомлювалися з роботою обласних психіатричних лікарень м. Берегово, с. Вільшани, облнаркодиспансеру, відвідали психіатричні амбулаторні служби  в Ужгороді, Мукачеві, Тячеві. Спеціалісти  з нашої області неодноразово проходили стажування у психіатричній клініці Байройта округу Оберфранкен тощо. Цьогоріч наша облрада спільно з партнерським регіоном Верхня Франконія підготувала проектну заявку «Підвищення кваліфікації лікарів, а також психіатрів із Закарпатської області» та подала на конкурс програми «Пакет швидкого запуску – Україна» проекту «Партнерство з містами України» німецького некомерційного товариства «EngagementGlobal»/Сервісної служби «Громади в єдиному світі», що діє за дорученням та фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Згадувалось і те, що в рамках проекту в серпні-2017 відбулося стажування закарпатських лікарів та психологів, які  працюють із пацієнтами з числа учасників АТО, у окружній клініці Байройта. А 28 вересня відбулася потужна міжнародна конференція для широкого кола фахівців Закарпаття «Актуальні питання діагностики, терапії та реабілітації посттравматичних стресових розладів». Гості відмітили, що вони за результатами проекту розробили методичні рекомендації щодо діагностики, терапії та реабілітації пацієнтів із посттравматичним стресовим розладом, у тому числі АТОвців, які будуть поширені у медзакладах Закарпаття. Тож   презентація методичних матеріалів, яку провели М. Вольферсдорф і В. Ретцель-Кюрцдьорфер, однозначно стане в пригоді нашим фахівцям.

Далі гості відвідали обласний госпіталь ветеранів війни та Закарпатський обласний наркологічний диспансер, інформує прес-служба облради.

Свіжий номер газети

новини

Calendar

Пн
Втр
Срд
Чтв
Птн
Сбт
Ндл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
February 2018
 

...